Liebherr SIFNei 5188


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 213 l, Ročná spot. energie: 237 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Mraziaci výkon: 10 kg/24h, Akumulačná doba: 9 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 8, Šírka: 57 cm, Výška: 178 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 3 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 62,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička Liebherr SIFNei 5188 v bielej farbe ponúka celkový objem 213 litrov a má 8 zásuviek. Je vybavená technológiou NoFrost, LED osvetlením, funkciou SuperFrost,výrobníkom ľadu a dotykovým displejom. Mraziaca kapacita je 10kg/24hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 9 h. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 35 dB.

NoFrost

Pre dlhodobú čerstvosť ponúka mraznička Liebherr chladiaci výkon profesionálnej kvality. Zamrazený tovar sa zmrazuje s vychladeným cirkulujúcim vzduchom a vlhkosť vzduchu sa odvádza preč. Mraziaci priestor tak ostáva vždy bez námrazy a na potravinách sa nevytvorí vrstva ľadu. S komfortným NoFrost už nie je nikdy potrebné odmrazovať.

Displej Touch & Swipe

Mraznička je vybavená displejom Touch & Swipe, ktorý umožní chladničku obsluhovať intuitívne a veľmi ľahko. Funkcie jednoducho zvolíte kliknutím a prejdením prstom na farebnom displeji. Rovnako ľahko môžete regulovať a kontrolovať nastavenú teplotu.

Funkcia SuperFrost

Vďaka funkcii SuperFrost môžete rýchlo zvýšiť mraziaci výkon. Takto zostane teplota konštantná, keď vložíte nezmrazené potraviny. Funkcia SuperFrost je navyše energeticky úsporná. Pokiaľ funkciu manuálne nevypnete, deaktivuje sa automaticky po 65 hodinách.

SoftSystem

Vďaka SoftSystem sa dvere chladničky zatvárajú s mäkkým tlmením, a tiež bezpečne a príjemne ľahko a ticho. Fľaše uložené vo vnútorných dverách pritom zostanú bezpečne stáť – bez hrkotania a kývania.

Zásobník na kocky ľadu

Vďaka zásobe kociek ľadu s hmotnosťou 5,7 kg sa IceTower postará to, že na párty vám nikdy nedôjdu vychladené nápoje. Lopatka na kocky ľadu a výsuvná podložka na teleskopických koľajničkách umožňujú pohodlný prístup ku kockám ľadu. Vedľajší priečinok poskytuje úložný priestor pre hlbokomrazené potraviny.

Úsporný režim

Keď aktivujete úsporný režim EnergySaver, štandardná teplota sa zvýši o dva stupne. Vaša mraznička Liebherr bude spotrebovávať menej energie. Vaše potraviny však zostanú optimálne čerstvé.

Zámok displeja

Zámok displeja spoľahlivo zabráni tomu, aby došlo k neúmyselnej zmene nastavení na vašej mrazničke. Môžete ho tiež samozrejme jednoducho deaktivovať.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí je možné odobrať v niekoľkých krokoch a nové tesnenie znovu nasadíte rovnako ľahko. Aj táto súčasť mrazničky je tak vždy bezchybná a hygienicky čistá.

Možnosť dovybavenia so SmartDeviceBox

Ak chcete aby vaša chladnička bola súčasťou smart domácnosti stačí dokúpiť zariadenie SmartDeviceBox. Namontujete ho v niekoľkých krokoch a vaša mraznička bude môcť využívať ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie vďaka WiFi pripojeniu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 213 L
Mraziaci výkon 10 kg/24h
Počet zásuviek 8
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SIFNei 5188

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami