Liebherr SUIG 1514


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 95 l, Ročná spot. energie: 167,90 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Mraziaci výkon: 5,74 kg/24h, Akumulačná doba: 10,05 h, Rýchle zmrazenie: Áno", Počet zásuviek: 3, Šírka: 59,70 cm, Výška: 88 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 949,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 95,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička Liebherr SUIG 1514 má objem 95 litrov a je zaradená do energetickej triedy E. Vnútro obsahuje 3 transparentné zásuvky FrostSafe. Technológia SmartFrost znižuje tvorbu námrazy vo vnútri mrazničky. Za 24 hodín zmrazí 5,74 kg potravín aj vďaka funkcii rýchle zmrazenie. Akumulačná doba pri výpadku je 10 hodín. Alarm pri pootvorených dverách. VarioSockel pre výškové a hĺbkové nastavenie pri zabudovaní. Možnosť zmeny otváranie dvierok. Hlučnosť pri mrazení 35 dB. Rozmery (VxŠxH): 88 x 59,7 x 55 cm.

Liebherr SUIG 1514

Vstavaná mraznička poskytne 95 l priestor pre potraviny. Môžete ich uložiť do 3 priesvitných a priestranných zásuviek a roztriediť ich podľa potreby. Hlučnosť je veľmi nízka, len 35 dB. Za 24 hodín dokáže zmraziť až 10,05 kg surovín. Odteraz sa už nemusíte báť, že by Vaše potraviny neboli dostatočne zmrazené.

Automatika SuperFrost

Pri použití funkcie SuperFrost nastáva účinné a energeticky úsporné zmrazovanie. Pri teplote -32°C je z práve vložených potravín rýchlo odoberané teplo - prudko sa zníži ich teplota a obmedzí sa proces kryštalizačného efektu vody v ich vnútri. Funkcia sa automaticky po ukončení procesu vypne (maximálne po 65 hodinách). Vložené potraviny si tak zachovajú maximum svojich nutričných hodnôt.

FrostSafe

Pri FrostSafe sa vysoké a vyberateľné zásuvky uzatvoria po obvode. Po otvorení zariadenia tak z nich neunikne tak rýchlo chlad. Priesvitné čelá priečinkov zaručujú optimálny prehľad o vašich zmrazených zásobách.

VarioSpace

Pri všetkých mrazničkách s NoFrost sa dajú zásuvky a pod nimi umiestnené sklenené dvojité dná pohodlne vyberať von. Vznikne tak VarioSpace, čo je praktický systém pre extra odkladacie miesto, aby sa rýchlo vytvoril priestor aj pre väčšie tovary, ktoré treba zmraziť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 95 L
Mraziaci výkon 5.74 kg/24h
Počet zásuviek 3
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr SUIG 1514

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami