Liebherr T 1414 jednodverová chladnička

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Elektronický informačný list


Jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Čistá kapacita chladničky: 106 l, Výparník: Áno, Objem výparníka: 15 l, Ročná spot. energie: 176 kWh, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, NoFrost: Nie, Šírka: 50,1 cm, Výška: 85 cm. Viac info


Cena 259,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Liebherr T 1414 v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy F. Jej objem je 121 l, z toho chladiaca časť má 106 l a výparník 15 l. Výparník je ideálny pre krátkodobé skladovanie mrazených potravín. Jeho mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Ovládanie chladničky Liebherr T 1414 je mechanické pomocou otočného regulátora vo vnútri. Vnútorný priestor je vybavený LED osvetlením, 2 sklenenými poličkami ( z toho 1 nastaviteľná), 3 dverovými policami a plastovou zásuvkou pre skladovanie ovocia a zeleniny.

Využiteľný objem

Jednodverová chladnička Liebherr T 1414 pre uloženie vašich potravín ponúka dostatočne veľký objem. Celkový čistý objem spotrebiča je 121 litrov. Kapacita je rozdelená pre chladiacu a mraziacu časť. Chladiaca časť ponúka 106 litrový čistý objem a mraziaci priečinok - výparník 15 litrový objem. Výparník je vhodný na krátkodobé uchovanie mrazených potravín. Jeho odmrazovanie je manuálne. Aj napriek malým rozmerom spotrebiča budete mať dostatok miesta pre uloženie vašich nákupov. Jej chod je efektívny a zabezpečí optimálne podmienky pre vaše potraviny. Vybavená je funkciou automatického odmrazovania chladiacej časti, vďaka čomu si nemusíte robiť žiadne starosti s jej údržbou a komplikovaním odmrazovaním. Okrem toho je jej chod úspornejší a vy miniete menej peňazí za spotrebu energie. Povrchové prevedenie je v bielej farbe a prispôsobená je aj praktická rukoväť.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky ponúka 106 litrový úžitkový objem pre vaše potraviny. Interiér tejto časti je tvorený 2 policami z tvrdeného skla a praktickou priehradkou na ovocie a zeleninu, ktorá si nevyžaduje zložitú údržbu. Využiť môžete aj priestor v dvierkach chladničky, kde sa nachádza priestor na fľaše a konzervy.

Mraziaca časť a spotreba

Mraziaci priečinok - výparník ponúka priestor pre uloženie menšieho množstva potravín. Výparník je vhodný na krátkodobé uchovanie mrazených potravín. Umiestnená je na vrchnej strane spotrebiča, ako samostatná zásuvka. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 2 kg potravín za 24 hodín. Spotrebič je vďaka svojmu efektívnemu a úspornému chodu radený do energetickej triedy F. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým osvetlením, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad o vašich uložených potravinách.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva jednodverová chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Celkový čistý objem 121 L
Ročná spotreba energie 176 kWh
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr T 1414 jednodverová chladnička

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené