Liebherr TPesf 1714


Výška: 85 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 143 L, Ročná spotreba energie: 183 kWh, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 619,00 €

12,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Liebherr TPesf 1714 je šikovný pomocník do vašej kuchyne. Výraznou charakteristikou tejto triedy je vysoká úroveň dizajnu v spojení s početnými inováciami a vynikajúcou komfortnou výbavou. Dvere modelu z nerezovej ocele označené logom SmartSteel majú špeciálnu povrchovú úpravu zreteľne znižujúcu viditeľnosť odtlačkov prstov. Odmrazovacia chladiaca časť je automatická. Klimatická trieda je SN-ST. Chladnička ponúka funkciu CoolPlus. Otváranie umožňuje zasunutie tesne k stene. K dispozícií je odkladacia plocha, box na fľaše, box na konzervy. Materiál použitý na poličky je sklo s umelohmotným rámom.

Kompaktné rozmery

Jednodverová chladnička Liebherr TPesf 1714 disponuje celkovým úžitkovým objemom 143 litrov. Ten je rozdelený na 126 litrov patriacich chladiacej časti a 18 litrov ponúka malý výparník. Menší mraziaci priestor - výparník, umožňuje krátokodobo uskladniť menšie množstvo mrazených potravín. Tento typ chladničky je vhodný napríklad pre dvojčlennú domácnosť, na chaty či chalupy, kde nie je kladený taký dôraz na veľkosť vnútorného objemu, ale skôr na úspornosť spotrebiča. Chladnička je vybavená praktickým zameniteľným otváraním dvierok a horné veko je možné odňať a zabudovať ju tak pod varnú dosku. Dverné pánty sú štandardne nainštalované na pravej strane, je možné ich ale preinštalovať na stranu ľavú tak, aby smer otvárania vyhovoval potrebám všetkých zákazníkov.

Chladiaca časť

Vnútorný priestor chladničky je osvetlený momocou LED a prehľadne rozdelený. Tvoria ho 2 sklenené poličky s nerezovým lemom, 2 priehľadné plastové zásuvky polovičnej šírky pre skladovanie ovocia a zeleniny a 3 dverové priehradky. V hornej časti s plastovými dvierkami je malý výparník. Jeho mraziaca kapacita dosahuje 2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu až 10 hodín.

Funkcia CoolPlus

Funkcia spoľahlivo zabezpečí stabilnú teplotu. Zabezpečí dodržanie potrebnej teploty v mraziacej časti aj v prípade nepriaznivej teploty okolitého prostredia v rozmedzí +16°C až do +10°C .

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva jednodverová chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 85 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 143 L
Ročná spotreba energie 183 kWh
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr TPesf 1714

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené