Liebherr TX 1021


Jednodverová chladnička, Energetická trieda F, Objem: 92 l, Ročná spot. energie: 131 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Šírka: 63 cm, Výška: 55,4 cm. Viac info


Cena 589,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,80 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 98,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Jednodverová chladnička Liebherr TX 1021 má biele povrchové prevedenie. Jej celkový využiteľný objem je 92 litrov. Spôsob chladenia je statický a odmrazovanie manuálne. Vnútorná časť je tvorená dvoma sklenenými poličkami, troma dvernými poličkami, dvoma zásuvkami na ovocie a zeleninu a zásobníkom na vajíčka. LED osvetlenie vám zaručí dokonalý prehľad o uskladnených potravinách.

Jednoduchý dizajn

Povrchové prevedenie jednodverovej chladničky Liebherr TX 1021 je v jednoduchej a nenápadnej bielej farbe, vďaka ktorej ho môžete umiestniť kamkoľvek, bez narušenia celkového dizajnu miestnosti. Dvierka sú kovové a pre ich pohodlnejšie otváranie je prispôsobené ergonomické madlo. Umiestnené je na vrchnej strane dvierok, takže sa nebudete musieť zbytočne zohýnať. Interiér je vybavený LED bočným osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle.

Malé rozmery

Jednodverová chladnička Liebherr TX 1021 je vďaka svojim malým rozmerom ideálna na umiestnenie do malých kuchynských priestorov, internátov, chalúp alebo kancelárií. Nakoľko má malý a jednoduchý dizajn, nenaruší celkový vzhľad miestností, v ktorých je umiestnená. Bez problémov sa do nej zmestí celý nákup a zabezpečí optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Jej rozmery sú 63 x 55,1 x 62,3 cm.

Objem a vybavenie

Chladnička ponúka aj napriek malým rozmerom dostatočne veľký objem pre vaše potraviny. Jej objem je 92 litrov. Interiér je tvorený dvoma sklenenými policami s umelohmotným rámom, dvoma miskami na ovocie a zeleninu so zachovaním ich čerstvosti a troma poličkami v dvierkach. Nachádza sa tu aj držiak na fľaše a konzervy a zásobník na vajíčka.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva jednodverová chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 55.4 cm
Celkový čistý objem 92 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Liebherr TX 1021

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

17. 7. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Je úžasná, tichá a spoľahlivá. Som s ňou veľmi spokojný.