LIEBHERR WKr 1811

  • Doprava zadarmo

Počet políc: 3, Celkový čistý objem: 128 L, Kapacita fliaš: 66, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 859,00 €

17,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

LIEBHERR WKr 1811je špičková vinotéka. Vinotéka Liebherr ponúka jednu teplotnú zónou. Riadenie je možné pomocou digitálneho ukazovateľa teploty MagicEye. Na poruchu alebo otvorené dvere vás upozornia akustické a optické signály. Teplotný rozsah je skvelý, od +5°C do +20°C. Celkom tri odkladacie plochy pojmú až 66 fliaš vína. Pre väčšiu bezpečnosť detí i vín je k dispozícii poistka. Jednoduché prevedenie zaručuje, že sa táto vinotéka hodí do každej domácnosti milovníkov vín. Celkový objem je 145 l. Smer otvárania dverí je doprava.

Výkonný ventilátor

Pri dôkladnom chladení vína je dôležité, aby teplota vo vinotéke bola rovnaká, aby chladenie prebiehalo rovnomerne. Skvelá vinotéka LIEBHERR WKr 1811 je vybavená výkonným ventilátorom, ktorý sa postará o rovnomerné rozloženie teploty v interiéry. Chladenie tak bude oveľa efektívnejšie a účinnejšie. Tento užitočný prvok zaistí dokonale vychladené víno za každých podmienok. Už vás nič neprekvapí a vy budete mať pre svoju návštevu skvele vychladené víno či iný nápoj.

Nízka hlučnosť

žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka LIEBHERR WKr 1811 sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína.

Nízka hlučnosť - LIEBHERR WKr 1811

Moderný dizajn

Vinotéka je vhodná do akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Či už ju umiestnite do obývačky, kuchyne, či pracovne, mala by dotvárať celkový dizajn miestnosti. Vinotéka LIEBHERR WKr 1811 je v ponuke v príťažlivom dizajne, ktorý sa hodí do každej miestnosti. Ponúkame ju v elegantnej čiernej farbe, vďaka ktorej je ju možné skombinovať s rôznymi inými farebnými kombináciami v domácnosti. Moderný dizajn skrášli každý priestor, do ktorého túto štýlovú vinotéku dáte. Vyskúšajte ju a zaručene sa stane obľúbeným doplnkom u vás doma. Zaistí nielen vhodne doplnený interiér domácnosti, ale i kvalitné a efektívne chladenie pre približne 66 fliaš lahodného vína.

Moderný dizajn - LIEBHERR WKr 1811

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 3
Celkový čistý objem 128 L
Kapacita fliaš 66
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií LIEBHERR WKr 1811

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené