Liebherr WKt 4552


Počet políc: 6, Celkový čistý objem: 435 L, Kapacita fliaš: 201, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 1 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 35,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka LIEBHERR WKt 4552 prichádza v modernom dizajne HardLine v spojení s vysoko efektívnym chladiacim systémom. Nastaviteľný teplotný rozsah v chladiacej časti je +5°C až +20°C. S rozmermi 165x70x74,2cm sa ideálne hodí do domáceho prostredia na uskladnenie Vašich exkluzívnych vín. Disponuje úžitkovým objem 435L s kapacitou na 201 fľiaš Bordeaux 0,75L. Povrchová úprava vinotéky LIEBHERR WKt4552 je z ocele, v hnedo-bordovom farebnom prevedení a sklenenými dvierkami. Má jednoduché ovládanie MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty. Je vybavená špeciálnym uhlíkovým filtrom, ktorý zaručí optimálnu kvalitu vzduchu pre Vaše víno v chladiacej časti. Vnútro pozostáva zo 6 drevených políc na ktoré si môžete víno naukladať.

Optimálna teplota pre zachovanie excelentné hodnoty

Chcete ulahodiť svojej polovičke, priateľom, rodine alebo známym s výnimočným chuťovým zážitkom z vína? Najdôležitejším faktorom starostlivosti o ušľachtilé víno je zachovanie tej správnej teploty. A na to je vinotéka značky LIEBHERR WKt 4552 perfektne vybavená s nastaviteľným rozsahom +5°C až +18°C. Len skladovaním v ideálnych podmienkach a vôbec nezáleží na tom či ste si víno vyrobili, kúpili alebo práve dostali od priateľov dosiahnete že si víno zachová skvelú chuť ale že sa môže aj dobré víno vyvinúť do naozaj excelentného nápoja a zaistiť dlhodobé zachovanie jeho hodnoty. Dokonca aj teplota s ktorou sa víno servíruje má rozhodujúci význam pre chuťový pôžitok. Vinotéka Liebherr Vám ponúka pre každú potrebu to správne riešenie.

Vybavenie

Vinotéka LIEBHERR WKt 4552 disponuje bohatým úžitkovým objemom s kapacitou 435L. Je pripravená na uskladnenie až 201 fliaš typu Bordeaux 0,75L pre uspokojenie aj náročnejšieho užívateľa. Vnútorný chladiaci priestor je vybavený šiestimi drevenými poličkami na ktoré si môžete Vaše ušľachtilé víno naukladať.

Jedinečný uhlíkový filter

Pre zaručenie ideálnej vlhkosti vzduchu vo vinotéke, sa koná výmena vzduchu s okolím. Prach, nečistoty a pachy sú vďaka filtru s aktívnym uhlím z čerstvého vzduchu odstraňované. Prívod čerstvého vzduchu za pomoci jednoducho vymeniteľným filtrom s aktívnym uhlíkom zaručuje optimálnu kvalitu vzduchu vinotéky LIEBHERR WKt 4552

Jednoduché ovládanie

Vinotéka je vybavená veľmi jednoduchým elektronickým ovládaním MagicEye s digitálnym ukazovateľom teploty. Vy si tak sami môžete nastaviť optimálnu teplotu pre skladovanie vína s rozsahom +5°C až +20°C.

Bezpečnosť

Z hľadiska bezpečnosti, hlavne o vnútorný obsah vinotéky s excelentnými a ušľachtilými kúskami je vybavená praktickým zámkom. Nechýba ani varovný signál vitríny pri nežiadúcom otvorení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 6
Celkový čistý objem 435 L
Kapacita fliaš 201
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr WKt 4552

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené