Liebherr WTes 5872 Vinidor


Vinotéka, Energetická trieda G, Objem: 496 l, Ročná spot. energie: 206 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Kapacita: 178 fliaš, Počet teplotných zón: 3, Šírka: 70 cm, Výška: 192 cm, Hĺbka: 74,2 cm. Viac info


Cena 3 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 77,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 389,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Liebherr WTes 5872 Vinidor je skvelou výbavou Vášho baru alebo vinotéky. Vinotéka v modernom nerezovom prevedení s tónovanými sklenenými dvierkami má úžitkový objem až 496 l, čiže naraz uskladní až 178 kusov 0,75 l fliaš vína. Vnútorné LED osvetlenie nielen pre kontrolu obsahu vám umožní najmä efektne odprezentovať vašu ponuku. Drevené rošty sú komfortné vďaka teleskopickým výsuvom. Ovládanie je pomocou LCD displeja. Prednosťou vitríny je jej rozdelenie až na 3 nezávislé teplotné zóny. Funkciou MagicEye zistíte koľko je vo vitríne stupňov. Pre transport máte vzadu k dispozícii kolieska a praktické úchytky.

Vitrína na víno

Modelová rada vinoték Vinidor ponúka tri úložné zóny pre víno, v ktorých si môžete nezávisle od seba nastavovať teplotu rozmedzia +5°C až +20°C s presnosťou na stupeň. Umožňuje tiež skladovanie bileho, červeného vína a šampanského pri ideálnej teplote. Elegantná a vysoko kvalitná voľne stojaca vinotéka Liebherr WTes 5872 Vinidor v nerezovom prevedení je tu práve pre vás. Čo sa týka hlučnosti, pracuje v tichej prevádzke s hlučnosťou len 38 dB. Ponúka skutočne veľký skladovací priestor v celkovom čistom objeme až 496 l. Pohodlne v nej uskladníte naraz 178 kusov 0,75 l fliaš vína. Výkonný systém cirkulácie vzduchu PowerCooling vám zabezpečí rovnomernú teplotu vo vnútornom priestore celej chladničky. Kontakt, umiestnený na dvierkach vypína ventilátor hneď ako sa dvierka otvoria. Zabraňuje tým strate chladu a zároveň šetrí elektrickú energiu.

Vnútorné vybavenie

Vnútorné vybavenie je to, čím vitrína na seba púta pozornosť. Krásne drevené poličky sú elegantné a zároveň 10 z nich je na teleskopických výsuvoch, ktoré vám umožnia komfortné a bezpečné vyberanie a vkladanie vín. Celkovo tvorí vnútornú výbavu 13 drevených políc, z toho 1 výklopná a 10 na teleskopických výsuvoch. Nachádza sa tu aj uhlíkový filter a LED osvetlenie s možnosťou stmievania.

Vnútorné LED osvetlenie

Moderné LED osvetlenie zabezpečuje rovnomerný prehľad o obsahu vnútorného priestoru. LED osvetlenie produkuje minimálne teplo a zároveň svetelné spektrum, ktoré ponúka je špeciálne vyvinuté pre vinotéky. Ak sa chcete pochváliť svojou zbierkou vín, určite ho oceníte.

Počet chladiacich zón

Vitrína má až tri na sebe nezávislé teplotné zóny, takže si v každej z nich môžete nastaviť podľa potreby inú teplotu. Rozširujú sa tak možnosti a predovšetkým druhy chladenia. Nezávisle od seba si môžete nastavovať teplotu rozmedzia +5°C až +20°C s presnosťou na stupeň. Pri ideálnej teplote tak dokážete uskladniť biele víno, červené víno aj šampanské.

Ovládanie

Pre optimálny proces zrenia vína vo fľašiach je potrebná konštantná teplota skladovania. Pomocou digitálneho ukazovateľa MagicEye zistíte okamžite aká je vnútri vitríny aktuálna teplota. Ideálna teplota pre vína je v rozsahu +10°C až +12°C.

Uhlíkový filter

Model má uhlíkový filter, ktorý zaručí ideálnu vlhkosť vzduchu výmenou vzduchu. Prach, nečistoty a pachy sú z čerstvého vzduchu odstránené pomocou filtra s aktívnym uhlím. Prívod čerstvého vzduchu ľahko vymeniteľným filtrom s aktívnym uhlím zaručuje optimálnu kvalitu vzduchu klimatických a temperovaných chladiacich vitrín na víno.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 13
Celkový čistý objem 496 L
Kapacita fliaš 178
Trieda energetickej účinnosti G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Liebherr WTes 5872 Vinidor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami