Lifestraw LSGO2 Stage modrá

Cena:
62,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,26 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Filtračná fľaša Lifestraw GO 2 Stage s dvojstupňovou filtráciou v modrom prevedení v objeme 0,65 l je ideálnym riešením pre aktívnych ľudí, ktorí poznajú dôležitosť optimálnej hydratácie. Inovatívna filtračná technológia umožňuje vychutnať si čerstvú lahodnú filtrovanú vodu kdekoľvek. Znižuje obsah chlóru a iných látok ovplyvňujúcich chuť. Odstraňuje až 99,9 % vodných baktérií a vodných parazitických prvokov. Filter je vymeniteľný a vydrží na prefiltrovanie 4000 l vody. Fľaša Lifestraw je z vyrobená kvalitného tritánu bez pridania BPA, vybavená praktickým náustkom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Štýlová a zdravá

Filtračná fľaša Lifestraw GO 2 Stage v modrej farbe v objeme 0,65 l je dokonalým riešením pre aktívnych ľudí. Nezáleží na tom, či ste v aute, vo vlaku alebo ste sa išli bicyklovať, vďaka inovatívnej filtračnej technológii si budete môcť vychutnať čerstvú lahodnú filtrovanú vodu kdekoľvek. Znižuje obsah chlóru a iných látok ovplyvňujúcich chuť. Nesklame vás ani na miestach, kde si nemôžete načerpať vodu z kohútika. Načerpajte si vodu z potoka, kvalitný vodný filter s kapsulou uhlia eliminuje znečistnie, pachuť a 99,9999 % vodných baktérií a vodných parazitických prvokov.

Vlastnosti

Spoľahlivá fľaša s moderným dizajnom je vybavená náustkom a filtrom s uhlíkovou kapsulou v objeme 0,65 l a je ideálna na dlhšiu turistiku. Vymeniteľný filter Lifestraw Go 2 vydrží prefiltrovať 4000 l vody. Odstráni až 99,9999 % organického a chemického znečistenia. Bez obáv si načerpajte vodu z potoka alebo jazera. Filter účinne znižuje riziko vzniku infekčných chorôb. Fľaša je vyrobená z kvalitného tritánu bez pridania BPA.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Lifestraw

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 8 cm
Hmotnosť: 360 g
Výška: 28 cm
Hĺbka: 14 cm

Ostatné

Kód produktu: LSGO2BE

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore