Lifestraw GO 2 Stage šedá


,


Cena 49,90 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 54,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Filtračná fľaša Lifestraw GO 2 Stage v sivom prevedení v objeme 0,65 l je ideálnym riešením pre aktívnych ľudí, ktorí poznajú dôležitosť optimálnej hydratácie. Inovatívna filtračná technológia umožňuje vychutnať si čerstvú lahodnú filtrovanú vodu kdekoľvek. Znižuje obsah chlóru a iných látok ovplyvňujúcich chuť. Odstraňuje až 99,9 % vodných baktérií a vodných parazitických prvokov. Filter je vymeniteľný a vydrží na prefiltrovanie 4000 l vody. Fľaša Lifestraw je z vyrobená kvalitného tritánu bez pridania BPA, vybavená praktickým náustkom.

Štýlová a zdravá

Filtračná fľaša Lifestraw GO 2 Stage v sivej farbe v objeme 0,65 l je dokonalým riešením pre aktívnych ľudí. Nezáleží na tom, či ste v aute, vo vlaku alebo ste sa išli bicyklovať, vďaka inovatívnej filtračnej technológii si budete môcť vychutnať čerstvú lahodnú filtrovanú vodu kdekoľvek. Znižuje obsah chlóru a iných látok ovplyvňujúcich chuť. Nesklame vás ani na miestach, kde si nemôžete načerpať vodu z kohútika. Načerpajte si vodu z potoka, kvalitný vodný filter s kapsulou uhlia eliminuje znečistnie, pachuť a 99,9999 % vodných baktérií a vodných parazitických prvokov.

Vlastnosti

Spoľahlivá fľaša s moderným dizajnom je vybavená náustkom a filtrom s uhlíkovou kapsulou v objeme 0,65 l a je ideálna na dlhšiu turistiku. Vymeniteľný filter Lifestraw Go 2 vydrží prefiltrovať 4000 l vody. Odstráni až 99,9999 % organického a chemického znečistenia. Bez obáv si načerpajte vodu z potoka alebo jazera. Filter účinne znižuje riziko vzniku infekčných chorôb. Fľaša je vyrobená z kvalitného tritánu bez pridania BPA.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lifestraw GO 2 Stage šedá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené