Lifestraw Mission vak s filtrom (5L)

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −24 %

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Prenosný filter Lifestraw Mission 5L s vakom. Filter prefiltuje 18000 l vody, je vhodný na turistiku, kempovanie alebo skupinové expedície. Spoľahlivo odstráni až 99,9999 % organického a chemického znečistenia ako sú vodné baktérie a vodné parazitické prvky. Eliminuje pachuť vody. Bez obáv si načerpajte vodu z potoka alebo jazera. Filter účinne znižuje riziko vzniku infekčných chorôb. Využíva špeciálnu technológiu dutého vlákna. Vak v objeme 5 l je prepojený hadicou s externým filtrom. Prietok vody je 9-12 litrov za hodinu. Otočením kohútika je k dispozícii pitná voda. Všetky časti produktu sú chemicky a BPA Free.

Prenosný mikrobiologický filter

Lifestraw využíva pokrokovú technológiu mikrofiltračnej membrány, ktorá odstraňuje až 99,9999 % baktérií a prvokov vyskytujúcich sa vo vode, ktoré spôsobujú rôzne ochorenia. Zreteľne znižuje riziko nákazy a  prepuknutia infekčných chorôb.

Vlastnosti

Prenosný filter Lifestraw Mission 5L s vakom filtruje mikrobiologicky znečistenú vodu na čistú pitnú vodu. Prefiltruje 18 000 l vody po celú dobu životnosti. Takéto množstvo vody je postačujúce pre 5 člennú rodinu na dobu 5 rokov. Pokojne si naberte vodu z rieky, rybníka alebo jazera, filter s vakom vám ju spoľahlivo prefiltruje. Je vhodný pre použitie na turistiku, kempovanie, alebo skupinové expedície aj v oblastiach, kde môžu byť  zdroje vody znečistené a plné baktérií. Prietok je 9 - 12 l.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lifestraw Mission vak s filtrom (5L)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené