Sme tu pre vás aj cez lockdown

  • 1280x419
  • 800x536

Banner A Výdajné miesto v každej predajni!

Aj počas lockdownu sú vám všetky naše predajne naďalej k dispozícii ako výdajné miesta internetových objednávok a rezervácií v bežných otváracích hodinách. Odporúčame platbu vopred pre rýchle vybavenie.

Banner A Desiatky tisíc produktov do hodiny

Výdajné miesta sme vrchovato naplnili tovarom. Vyberte si produkt vo vašom výdajnom mieste cez internet a rezervujte si ho. Približne o hodinu bude nachystaný na rýchle vyzdvihnutie. Žiadne čakanie na kuriéra.

Aj počas lockdownu nakúpite rýchlo a pohodlne a najmä bezpečne. Odporúčame platbu vopred pre rýchle vybavenie.

Banner A Pomoc s online objednávkou

Potrebujete pomoc s výberom produktu alebo objednávkou alebo rezerváciou cez internet? Kontaktujte nás a my pre vás nájdeme pracovníka, ktorý sa vám ozve späť a bude sa vám osobne venovať - poradí vám s vytvorením objednávky alebo s výberom vhodného produktu.

  • e-mailový kontakt: info@nay.sk
  • telefón: +421 2 / 44 555 444

Banner A FAQ - odpovede na najčastejšie otázky

Ak potrebujete ďalšie informácie o našich aktuálnych službách a ich obmedzeniach, máme pre vás súhrn všetkého podstatného. Neustále ho aktualizujeme.

Aktualizácia stránky: 8. 2. 2021

Situácia ohľadom zákonných obmedzení sa môže meniť, a preto nemôžeme vylúčiť zmeny v poskytovaných službách. Budeme sa snažiť, aby sa čo najmenej dotkli vášho komfortu. Pokiaľ príde k zmenám, určite o nich budeme informovať na tejto stránke.
V prípade otázok sa obráťte na našu Infolinku +421 2 / 44 555 444.

Ospravedlňujeme sa za obmedzenia a ďakujeme za pochopenie.

Tím NAY