Logitech Craft US, 920-008504

Zobraziť


Rozhranie: Bluetooth, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: Klasická, Prevedenie: Bezdrôtové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 149,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Logitech Craft US je bezdrôtová klávesnica pre sprostredkovanie prvotriedneho zážitku pri písaní a práci s všestranným vstupným číselníkom, ktorý sa prispôsobuje tomu, čo robíte – udržiava vás sústredeným a váš kreatívny tok. Klávesy sú ergonomický rozložené s oblými okrajmi pre intuitívne písanie. Vo vrchnej časti sa nachádza otočné tlačidlo, pre ďalšie možnosti ovládania ako je prepínanie medzi aplikáciami, kontextové okná, približovanie v rozličných aplikáciach či vytváranie grafov – všetky tieto funkcie si nastavíte podľa vašich požiadaviek. Klávesnica sa pýši smart osvetlením, ktoré je vybavené bezdotykovými senzormi, ktoré rozsvietia klávesnicu v momente keď sa vaše prsty k nej priblížia.

Kontrolujte, čo potrebujete

Knižnica s kreatívnym vstupom sa prispôsobí aplikácii, ktoré práve používate. Umožňuje okamžitý prístup ku špeciálnym funkciám pre danú úlohu. Ovládanie citlivé na dotyk vám poskytuje cítiť cestu tvorením – pre efektívnejší a ponorenejší pracovný postup. Dotknite sa koruny, aby ste okamžite pristupovali ku kontextovo špeciálnym funkciám, na zmenu funkcie alebo zmenu hodnoty zvolenej funkcie.

Otáčacie koliesko

V systéme Windows alebo Mac OS upravte jas v aplikácii Adobe Photoshop CC, zmeníte zdvihový stôl v aplikácii Adobe Illustrator CC a ďalšie s otočením číselníka. Používatelia systému Windows môžu taktiež zväčšiť text v aplikácii Microsoft PowerPoint, okamžite vytvárať grafy v programe  Microsoft Excel a ďalšie praktické funkcie. Plynule sa otáča a potom prechádza do režimu rack pre presnosť jednotlivých  bodov keď ju potrebujete.

Smart osvetlenie

Remeslo dýcha do života s podsvietením, keď sa rozsvieti – a klávesy sa rozsvietia v okamihu, keď sa vaše ruky priblížia. Podsvietené tlačidlá automaticky upravujú jas, tak aby vyhovoval meniacim sa podmienkam okolitého osvetlenia. Bezdotykové snímače detekjú vaše ruky a osvetľujú klávesnicu v momente, keď prsty pristupujú.Následne keď opustíte stôl, klávesy zhasnú – úspora energie.

Písanie s úplnou presnosťou

Píšte sebavedome na klávesnici vytvorenej pre efektívnosť, stabilitu a presnosť. Zvýšená stabilita klávesov znižuje šum a optimalizuje citlivosť, takže cítite, ale nepočujete, každé stlačenie tlačidla. Kultivácia guľových kľúčov je vytvorená pre presnosť a slepé navigačné detaily umožnia jednoducho orientovanie prstov tak, aby ste nikdy nevynechali klávesu – ani rytmus.

Rozloženie klávesov

Unikátne sférické rozloženie kľúčov zodpovedá prirodzenému tvaru prstov a ich okrúhle okraje poskytujú spätnú väzbu na vaše prsty – bez ohľadu na to, kde udeľujú kláves. Matný povlak bol aplikovaný na každý kľúč, takže vaše prsty kĺžu bez námahy nad povrchom. V čiernej farbe pôsobí elegantne a skvele vynikne na každom pracovnom stole, nie len svojimi funkciami, ale aj dizajnom.

Bez káblové pripojenie

Nikdy neprerušujte prácu kvôli problémom s batériou alebo pripojením. Klávesnica vydrží celý týždeň bez nabíjania. Keď je čas dobíjať, indikátor batérie sa rozsvieti na červeno. Použite nabíjací kábel USB-C pre doplnenie kapacity batérie. Spoľahlivo spája bezdrôtovú technológiu Logitech UniFying alebo technológiu Bluetooth Low Energy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Bluetooth
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia Klasická
Prevedenie Bezdrôtové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Logitech Craft US, 920-008504

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jana

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Dobre ovladanie

Skvela klavesnica