Logitech G203 Prodigy

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Herná myš LOGITECH G203 Prodigy sa vyznačuje ergonomickým tvarom a klasickým čiernym prevedením. Na tele sa nachádza šestica programovateľných tlačidiel, ktoré vám zaistia vysoký výkon a jednoduché ovládanie počas hry. Komunikuje rýchlosťou 1000 hlásení zasekundu. Jej senzor pracuje s rozlíšením 200 až 6000 DPI, pričom je možné prepínať počas hry 4 úrovne nastavenia citlivosti. Je vybavená programovateľným podsvietením RGB. Za pomoci Logitech Gaming Software získate prístup k viac než 300 herných profilov a inteligentnímu podsvietenie, ktoré reaguje na vaše herné akce. Myš má integrovanú pamäť, do ktorej si môžete uložiť vaše predvoľby.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 25 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Optimálny výkon pri hraní

Hernému predurčeniu myši LOGITECH G203 Prodigy zodpovedá jej prevedenia aj výkonnosť, ktorými bola vybavená. Rýchlosť, ktorou komunikuje dosahuje hodnotu 1000 hlásení za sekundu, čím je 8-krát rýchlejšia než bežné myši. Disponuje špičkovým senzorom, ktorý pracuje s rozlíšením 200 – 600 DPI, čo zaručuje presnosť a rýchlosť snímania. Počas hry je možné prepínať citlivosť, prostredníctvom 4 úrovní podľa toho, či potrebujete presnosť pri ostreľovaní, alebo mršnosť pri bleskurýchlych manévroch. Kombinácia týchto parametrov je zárukou, že keď s myšou pohnete, alebo kliknete odozva na obrazovke bude okamžitá.

Ľahko návykový tvar

Starostlivo prepracovaný dizajn myši ponúka svojmu užívateľovi komfort a ľahko návykový tvar. Je určená ku každodennému používaniu, vďaka prepracovaným detailom, kompaktným rozmerom a optimalizovanému výkonu. 6 tlačidiel, ktoré sú súčasťou jej tela je možné nakonfigurovať a zjednodušiť si tým herné akcie. Vyznačuje sa pokročilou technológiou zdvihu tlačidiel, zásluhou ktorej je odozva klikania presnejšia a rýchlejšia. Celý dizajn oživuje programovateľné podsvietenie.

Podsvietenie RGB

Myš LOGITECH G203 Prodigy bola obdarená programovateľným podsvieteným RGB, ktoré používateľovi ponúka možnosť vybrať si z približne 16,8 miliónov farieb a rôznych úrovní jasu. Zvoliť si ho môžete podľa vášho štýlu, systému alebo prostredia. Rozhodnutie je na vás. Po stiahnutí Logitech Gaming Software sa vám otvoria nové možnosti, ako naplno využiť potenciál tejto funkcie. Získate ním prístup k viac než 300 herných profilov a zároveň aj k inteligentnému podsvieteniu, ktoré reaguje na vaše akcie v hre. Tak bude herný boj ešte viac nadupaný.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Rozlíšenie senzoru: 6000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.0, Windows 7

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Rozlíšenie senzoru: 6000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ostatné

Kód produktu: 910-004845

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore