Logitech G332 981-000757 čierny

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Herný headset Logitech G332 vám zaistí pôsobivý zážitok pri každom hernom súboji. Umožní vám počuť každý detail v hre, od najmenších krokov až po najhlučnejší výbuch. Disponujú neodymovým magnetom, ktorý sa postará o frekvenčný rozsah 20Hz až 20 kHz. Impedanciu slúchadiel tvorí 39 Ohmov, citlivosť 107 dB. O pohodlie sa starajú exkluzívne odľahčené 50 mm meniče, ktoré je možné otáčať v 90° uhle. Ponúka multiplatformové pripojenie pomocou 2-metrového kábla s 3,5 mm jack konektorom. Zaujme vás aj svojou elegantnou čiernou farbou s nastaviteľným hlavovým mostom, jednosmerným 6 mm mikrofónom či náušníkmi z koženky.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %
Popis produktu

Odolnosť a výkon

Náhlavná súprava je vďaka svojej konštrukcii extrémne ľahká, odolná a dokonale pohodlná. Tieto vlastností headsetu Logitech G332 sú dosiahnuté využitím moderných materiálov, okrem iného polstrovaného v hlavového mosta, nehrdzavejúcej ocele v posuvných prvkoch a nylonu vystuženého sklenenými vláknami v spojoch. Odľahčená konštrukcia s polymérovým plášťom a vidlicami je ideálna pre dlhodobé nosenie a súťažné hranie.

Pasívna hluková izolácia

Špičkové náušníky sú z koženky. Náhlavná súprava Logitech G332 je vybavená vybranými špičkovými náušníky z koženky, ktoré zakryjú vaše uši a prispievajú tak k pasívne izolácii hluku. Doprajte si dokonalé pohodlie vďaka polstrovaniu z mäkkej peny a obmedzte nežiaduce rušenie vďaka až o 50% vyššia zvukovej izolácii oproti ostatným náušníkom. 

Krištáľovo čistá komunikácia

Moderný jednosmerný mikrofón profesionálnych kvalít disponuje širším frekvenčným rozsahom, nižším odstupom signálu od šumu a vyššou citlivosťou. Vďaka konštrukcii so zvýšenou citlivosťou bude vaša hlasová komunikácia jasná a dobre počuteľná. Čo je nesmierne dôležité pri napínavých herných súbojoch. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 107 dB
Impedancia: 39 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Impedancia: 39 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 172 mm
Výška: 182 mm
Hmotnosť: 303 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 107 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 2 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: 981-000757

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore