Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu
 

 

Pripojenie 2,4 GHz s frekvenciou odozvy 1 ms

Myš G403 Prodigy Wireless je vybavená rovnakou bezdrôtovou technológiou uvedenou na trh spoločnosťou Logitech ako to bolo v oceňovanej myši G900 Chaos Spectrum. Myš G403 Prodigy Wireless disponuje vysoko optimalizovaným bezdrôtovým pripojením 2,4 GHz a bleskurýchlu frekvenciou odozvy 1 ms pre neskutočnú citlivosť bez prieťahov, ktorá predčí konkurenčné myši, vrátane tých káblových.

 

8x rýchlejšia než bežné myši

Myš Prodigy bola vyrobená pre rýchlosť, presnosť a výdrž potrebnú počas hrania. S frekvenciou odozvy 1 ms v káblovom aj bezdrôtovom režime je myš G403 až 8x rýchlejšia než bežné myši - čo znamená, že keď s ňou pohnete alebo kliknete, odozva je prakticky okamžitá.

 

Mierte s istotou

Buďte presnejší ako kedykoľvek predtým. Myš G403 Prodigy je vybavená najmodernejším herným senzorom pre myši na svete, ktorý je používaný v profesionálnom tíme eSports po celom svete. Jeho výnimočná presnosť a konzistencia vám zaručí istotu pri rýchlejších reakciách a presnejšie zameriavanie.

 

Vďaka svojmu tvaru skvelo padne do ruky

Myš G403 predstavuje spojenie vynikajúceho pohodlia, kvality a odolnosti v ľahkom, ergonomicky tvarovanom tele. Myš G403 Prodigy Wireless, s pogumovanými úchytmi na ľavej i pravej strane pre vyššiu istotu pri ovládaní, bola sformovaná pre vašu ruku pre nekončiace pohodlie počas hrania.

 

Odoberateľné závažie s hmotnosťou 10 g

Vďaka ľahkej konštrukcii a vyberateľnému závažiu s hmotnosťou 10 g si budete môcť myš vyladiť podľa svojich potrieb. Po vybratí závažia sa hmotnosť myši zníži na iba 107 g.

 

Vyberte si zo 16,8 milióna farieb

Myš Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse môžete používať ihneď po vybalení, alebo si ju môžete pomocou Logitech Gaming Software úplne a plne nakonfigurovať podľa svojich potrieb. Vyberte si z palety až 16,8 milióna farieb a rôznych úrovní jasu, a prispôsobte ich podľa svojho obľúbeného tímu, osobného štýlu, systému či prostredie.

 

Jasné a čitateľné klikanie

Pokročilá technológia zdvihu tlačidiel prostredníctvom kovových pružín pomáha udržiavať ľavé a pravé tlačidlo myši pripravené na kliknutie, znižuje silu potrebnú k aktivácii kliknutia, a poskytuje výnimočnú spätnú väzbu, odozvu a konzistenciu pri kliknutí.

 

Uložte si svoje nastavenia

Vďaka integrovanej pamäte si svoje nastavenia môžete vziať so sebou, nech idete kamkoľvek. Svoje nastavenie si môžete uložiť do pamäte myši a používať ich na ľubovoľnom počítači PC bez nutnosti inštalovať softvér či sa prihlasovať.

 

Ovládanie na dosah ruky

Myš Logitech G403 Wireless Prodigy Gaming Mouse môžete používať s prednastavenými programami alebo ju plne nakonfigurovať podľa svojich potrieb. Pokročilí užívatelia si môžu nakonfigurovať 6 programovateľných tlačidiel a zjednodušiť si tak herné akcie a rýchle spúšťanie komplexných úloh.

 

Vyladené ovládanie

Prepínanie DPI počas hrania vám umožní programovať a prepínať až medzi 5 nastaveniami citlivosti, od zameriavania s presnosťou na pixely (200 DPI) pre ostreľovanie až po bleskurýchle manévre (až 12 000 DPI) pre rýchle obraty o 180 stupňov.

 

Na prispôsobenie nastavenia profilov je vyžadovaný Logitech Gaming Software.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Vstupné zariadenie

Typ tlačidiel: Pressed buttons
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 68 mm
Výška: 43 mm
Hmotnosť: 107,2 g
Hĺbka: 124 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ostatné

Kód produktu: 910-004817

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore