Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Exkluzivné mechanické spínače

Z celkového prevedenia tejto klávesnice budete nadšený. Počas celej doby bude zabezpečovať rýchlu odozvu. Nad svojimi protihráčmi získate preavhu tam, kde záleží na každej milisekunde. Spínače Romer-G umožňujú klávesnici Atlas Spectrum až o 25% rýchlejšiu aktiváciu spínačov kláves. Bez menších zádrhelov vydrží nápor intenzívneho hrania po celé roky.

Ideálna na prenos

Klávesnica Logitech G410 Atlas prekvapí aj svojou nízkou hmotnosťou. Ultraľahké a kompaktné prevedenie oceníte za každých okolností. Vyznačuje sa nevyhnutnými klávesami pre hranie hier a takisto spĺňa normy pre profesionálne herné turnaje. Vďaka svojmu premyslenému dizajnu poskytuje dostatok priestoru pre realizáciu dlhých ťahov myšou a umožňuje tak prirodzenejšiu polohu pre vaše ruky.

RGB podsvietenie kláves

Teraz môžete komfortne hrať svoje obľúbene hry aj v tme. Vďaka efektnému podsvieteniu máte úplnú kontrolu nad všetkými klávesami. Majte prehľad o kúzlach a ostatných príkazoch alebo herných udalostiach vďaka označeniu klávesov prostredníctvom palety až 16,8 miliónov farieb. Klávesnica Atlas Spectrum disponuje stredovým podsvietením klávesov, čo zabezpečuje ešte jasnejšie a čitateľnejšie označenie klávesov.

Multimediálne klávesy a režim hry

S ovládacími prvkami, ktoré sa nachádzajú priamo na klávesnici bude ovládanie prehrávanej hudby oveľa jednoduchšie. Umožňujú Vám prehrávať, pozastaviť, zastaviť alebo preskakovať skladby priamo z klávesnice. Takisto môžete regulovať hlasitosť zvuku bez toho, aby ste museli ukončovať hru. Aktivácia herného režimu zabraňuje nechcenému opusteniu hry stlačením tlačidiel Windows.

ARX control

Aplikácie Arx Control je určená pre mobilné zariadenia a je kompatibilná s operačným systémom Android a iOS. Prináša funkciu druhej obrazovky, ktorá umožňuje mobilným zariadeniam zobrazovať napríklad herné štatistiky, dôležité informácie o systéme a ďalšie. Pre uľahčenie prístupu možno odnímateľný dok Arx Control uložiť do klávesnice alebo umiestniť kamkoľvek na stôl.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Áno
Programovateľné klávesy: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 390 mm
Výška: 35,5 mm
Hmotnosť: 830 g
Hĺbka: 185,3 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Nie

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 920-007736

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore