Logitech G613 US, 920-008393

Zobraziť


Rozhranie: USB 3.1, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno, Odolné voči postriekaniu: Nie,


Cena 109,00 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 149,00 € Zobraziť nápoveď

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Herná klávesnica Logitech G613 US v čiernej farbe sa pýši bezdrôtovým pripojením s dobou odozvy 1ms a mechanickými klávesami Romer-G. Bola navrhnutá pre všetkých vášnivých hráčov aj s jej výdržou batérie, ktoré je až 18 hodín. Vysokú výkonnosť mechanických prepínačov zabezpečí softvér Logitech Gaming Software, ktorý vám umožní ukladanie makier a profilov pre 6 programovateľných tlačidiel. Klávesnicu pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie Lightspeed alebo Bluetooth, medzi ktorými môžete jednoducho prepínať vďaka jedinému tlačidlu.

Bezdrôtová rýchlosť

Rozšírené bezdrôtové funkcie LightSpeed bezdrôtovej technológie predstavujú optimalizované riešenie, ktoré poskytuje optimálne bezdrôtové pripojenie s rýchlosťou 1ms. Toto bezdrôtové riešenie sa dostáva na profesionálnu úroveň. Je zabudované do klávesnice Logitech G613 a prináša mimoriadne rýchly a konzistentný výkon.

Mechanické spínače

Mechanické spínače Pro-Grade Romer-G poskytujú tichý a presný mechanický výkon s neuveriteľným pocitom dotyku a trvanlivosťou 70 miliónov kliknutí. Voľba špičkových profesionálov v hernej oblasti prepínačov Romer-G má nízky zdvih 1,5 mm, čo znamená, že sú o 25% rýchlejšie než štandardné mechanické spínače. Romer-G spája perfektnú rýchlosť, presnosť a tichý výkon.

Programovateľné klávesy

Klávesnica Logitech G613 disponuje 6 programovateľnými tlačidlami. Vyhradené G klávesy je možné nastaviť pomocou vlastných makier a príkazov v aplikácii. Umožní vám vykonávať komplexné akcie jednoducho a rýchlo. Stačí len stlačiť klávesu. G klávesy môžu byť pridané ku každej hre alebo profilu aplikácií na prispôsobenie vašim požiadavkám. Použite softvér Logitech Gaming Software na jednoduché nastavenie a správu príkazov, profilov a ďalšie.

Pripojenie ku viacerým zariadeniam

Herná klávesnica Logitech G613 disponuje modulom, ktorý poskytuje funkcie Lightspeed alebo Bluetooth. Využite rýchle pripojenie Lightspeed s 1ms odozvou alebo sa pripojte k iným zariadeniam stlačením tlačidla pre pripojenie Bluetooth. Prepínajte medzi vysokovýkonnými bezdrôtovými zariadeniami Lightspeed a Bluetooth kedykoľvek rýchlo a ľahko.

Batéria

Až 18 mesiacov životnosť batérie poskytuje dvojica AA batérií, ktoré vám umožnia klávesnicu používať až 18 mesiacov. Ak je batéria na úrovni 15%, indikátor LED na klávesnici signalizuje softvéru Logitech Gaming Software a upozornia vás pred kritickými momentmi. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB 3.1
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno
Odolné voči postriekaniu Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Logitech G613 US, 920-008393

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ludek

6. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • Programovatelne klavesy G1-6
  • Rychla odozva
  • Vyssia hlucnost, ktora moze prekazat v kancelarii

Peter

20. 3. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Žiadne zbytočné káble
  • Na tri zariadenia
  • Zatiaľ som na žiadne neprišiel

Super