Logitech G815 Lightsync GL Linear US

Cena:
159,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica Logitech G815 Lightsync má vrchný kryt z hliníkovej zliatiny. Disponuje RGB Lightsync podsvietením, ktoré zobrazí až 16,7 miliónov farieb a ponúkne niekoľko svetelných efektov. Klávesy s nízkym zdvihom sú umiestnené na mechanických spínačoch GL Linear. Klávesnica je vybavená 5 vyhradenými G-klávesmi, multimediálnymi klávesmi, rolovacím kolieskom aj USB rozhraním pre pripojenie ďalších zariadení. Na prispôsobenie klávesnice slúži softvér Logitech G Hub. Nastavenia môžete uložiť do vstavanej pamäte. Konektivitu zabezpečuje kábel s USB konektorom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Tenká, ľahká, odolná

Herná klávesnica Logitech G815 Lightsync sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná.

Mechanické spínače GL Linear

Mechanické spínače GL Linear sú ideálne pre hranie MMO a akčných hier. Vyznačujú sa jemným chodom vhodným pre dvojité stlačenie alebo rýchle stlačenie klávesov za sebou a spĺňajú prísne požiadavky na výdrž, citlivosť aj presnosť.

Lightsync RGB podsvietenie

Klávesnica je vybavená Lightsync RGB podsvietením, ktoré dokáže zobraziť až 16,7 miliónov farieb. Môžete si vytvoriť vlastné animácie alebo vybrať jeden z predvolených efektov. Vďaka technológii Lightsync sa bude vaše podsvietenie meniť podľa spustenej hry, zvuku alebo zobrazovaného obsahu na obrazovke. 

Úplná kontrola

Logitech G815 má všetky funkcie, ktoré vám poskytnú celkovú kontrolu. K dispozícii je päť vyhradených G-klávesov. Ich funkciu nastavíte v obslužnom softvéri. Všetky klávesy, ktoré by vás mohli pri hre rozptyľovať, deaktivujete pomocou tlačidla Game Mode. Rýchly prístup k ovládaniu hlasitosti alebo prehrávaniu hudby zabezpečia multimediálne klávesy.

Nastavenie a ukladanie profilov

Softvér Logitech G Hub ponúka hráčom nekompromisnú a jednoduchú kontrolu nad podporovanými perifériami. Prispôsobíte si v ňom podsvietenie, vytvoríte makra a ešte oveľa viac. Do vstavanej pamäte klávesnice uložíte až tri profily. Medzi uloženými nastaveniami prepnete tlačidlami M1, M2 alebo M3, ktoré sú umiestnené v hornej časti klávesnice.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows 7
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 475 mm
Výška: 22 mm
Hmotnosť: 1145 g
Hĺbka: 150 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 7

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie parametre

Typ spínača: Logitech GL Linear

Ostatné

Kód produktu: 920-009008

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore