Logitech G815 LIGHTSYNC RGB čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %

Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: MAC OS X 10.11, Windows 7, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Programovateľné klávesy: Áno,


Cena 169,00 €

Zľava 15 % z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná klávesnica Logitech G815 LIGHTSYNC RGB je v čiernom prevedení. Disponuje US lokalizáciou, nízkoprofilovými spínačmi GL-Linear, 1,5mm aktivačnou dráhou, RGB podsvietením a programovateľnými klávesmi. Vďaka precíznemu spracovaniu s tenkým profilom vám zaručí rýchle odozvy pri hraní obľúbených hier. Pomocou mediálnych tlačidiel budete môcť jednoducho ovládať funkcie zvuku a prehrávania videí. V rozhraní má port USB pre nabíjanie aj pripojenie ďalších zariadení. Pripojenie k PC zaistí 1,8m kábel s konektorom USB.

Nízkoprofilové spínače

Herná klávesnica Logitech G815 LIGHTSYNC RGB je určená pre profesionálnych hráčov. Očarí vás svojím dizajnom, vysokou kvalitou a odolnosťou. Vybavená je spínačmi GL-Linear s nízkym profilom a aktivačnou dráhou 1,5mm. Disponujú vysokým výkonom a rýchlou odozvou pri stláčaní. 

LIGHTSYNC RGB

Dizajn klávesnice spestrí RGB podsvietenie s 16,8 miliónom farieb. LIGHTSYNC RGB reaguje na vaše akcie v hrách a zvýrazní tak požadované klávesy. Pomocou softvéru Logitech Gaming Software si prispôsobíte štýl podsvietenia, jas či dokonca animácie farieb.

Programovateľné klávesy

Klávesnica s US znakmi je vybavená taktiež programovateľnými klávesmi. Prispôsobíte si tak vlastné profily (3) a nastavenia pre jednotlivé herné tituly

Ovládajte médiá

Prehrávanie videa, pozastavenie, stlmenie, či dokonca prechod medzi hudobnými skladbami ovládajte pomocou špeciálnych prvkov pre médiá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS MAC OS X 10.11, Windows 7
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Programovateľné klávesy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G815 LIGHTSYNC RGB čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené