Logitech G903 Lightspeed

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová myš Logitech G903 Lightspeed poskytuje neuveriteľnú bezdrôtovú odozvu bez výpadkov. Myš s optickým snímačom PMW3366 vás zaujme svojimi vlastnosťami aj dizajnom. Vďaka svojmu tvaru skvele padne do každej ruky – vhodná pre pravákov aj ľavákov. Nastaviteľné rozlíšenie DPI od 200 po 12 000 vám umožní presné a rýchle zameriavanie na objekty. Myš má programovateľné podsvietenie RGB so 16,8 miliónom farieb a 11 programovateľných tlačidiel pre ovládanie na mieru. Do integrovanej pamäte si uložíte nastavenia myši a používať ich bez nutnosti inštalácie softvéru, či prihlasovania. Myš v čiernej farbe doplní vás herný arzenál o kvalitnú perifériu.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 34 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bezdrôtová rýchlosť

Optická myš Logitech G903 má vo výbave bezdrôtovú technológiu Lightspeed. Disponuje frekvenciou odozvy 1 ms a vyladeným bezdrôtovým pripojením. Poskytuje ohromujúcu citlivosť pre presné zameriavanie súťažnej úrovne. S myšou Logitech G903 budete v hre lepší. Je vyrobená pre rýchlosť, presnosť a výdrž potrebnú pri hraní. S frekvenciou odozvy 1 ms v káblovom aj bezdrôtovom režime je rýchlejšia než bežné myši. Odozva je prakticky okamžitá.

Mierte s istotou

Budte presnejší než predtým. Myš Logitech G903 je vybavená optickým senzorom PMW3366, ktorý používajú profesionálne tím esports po celom svete. Jeho výnimočná presnosť a konzistencii, filtrovanie či zaokrúhlenie pixelov v celom rozsahu hodnôt DPI od 200 po 12 000 DPI, vám zaručí istotu pri rýchlejších reakciách a presnejšie zameriavanie.

Myš podľa vás

Bezdrôtová myš Logitech G903 môžete používať hneď po vybalení, alebo si môžete pomocou Logitech Gaming Software nakonfigurovať myš podľa svojich potrieb. Vyberte si z palety 16,8 miliónov farieb a rôznych úrovní jasu. Vďaka integrovanej pamäti si svoje nastavenia môžete vziať so sebou, nech idete  kamkoľvek a to bez nutnosti inštalácie softvéru alebo prihlásenia. Pokročilí užívatelia si môžu s 11 programovateľných tlačidiel nakonfigurovať sekvencie kliknutia a stlačenia kláves.

Ergonomický tvar

Myš Logitech G903 poskytuje maximálne pohodlie a rýchlosť a to vďaka odľahčenej konštrukcii. Plne prispôsobiteľné rozvrhnutie tlačidiel a prevedenie pre obe ruky umožňuje ovládanie ľavou aj pravou rukou. Je kombinovateľná prakticky s každým štýlom úchopu myši s celou radou možných polôh dlane a prstov. Vyberateľné závažie s hmotnosťou 10 g vám umožní si myš vyladiť presne podľa vašich potrieb. Po vybratí závažia sa hmotnosť myši zníži na 100g.

Káblové aj bezdrôtové pripojenie

Zapojte dátový a zároveň nabíjací kábel a pohodlne prepínajte medzi drôtovým a bezdrôtovým režimom bez prerušenia hry. Za pomocou priloženého adaptéru USB zdržujte vysielač Lightspeed USB v blízkosti pre  rýchle prepínanie medzi káblovým a bezdrôtovým režimom.

Tlačidlá s mechanickým závesom

Rýchle, presné a spoľahlivé aktivovanie klikania. Do ľavého a pravého tlačítka myši bol integrovaný systém zdvihu prostredníctvom kovových pružín a kovových závesov pre jasnú a čítateľnú reakciu s rýchlou odozvou klikania. Tento systém pomáha znížiť dráhu zdvihu medzi tlačidlom a spínačom, a zároveň znižuje spätný ráz. Naviac prispieva k nižšej a viac konzistentnej a predvídateľnej sily potrebnej pre jednotlivé kliknutia

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: 10g vyberatelne zavažie

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.10, Windows 7

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 12 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno

Ostatné

Kód produktu: 910-005084

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore