Logitech G910 Orion Spectrum US čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Chrome OS, MAC OS X 10.10, Windows 7, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové,


Cena 159,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Profesionálna herná klávesnica Logitech G910 Orion Spectrum je v čiernom prevedení. Disponuje US lokalizáciou, mechanickými spínačmi Romer-G, RGB podsvietením a programovateľnými klávesmi. Vďaka precíznemu spracovaniu vám zaručí až o 25% rýchlejšie odozvy pri hraní obľúbených hier. Všetkých 113 klávesov podporuje funkciu anti-ghosting. S aplikáciou Arx Control získate rýchly prehľad o herných štatistikách a informácie o systéme. Pripojenie zaistí 1,8m kábel s konektorom USB.

Mechanické spínače Romer-G

Herná klávesnica Logitech G910 Orion Spectrum je určená pre profesionálnych hráčov. Očarí vás svojím dizajnom, vysokou kvalitou a odolnosťou. Vybavená je mechanickými spínačmi Romer-G. Tie patria medzi špičku v herných zariadeniach. Disponujú vysokým výkonom a rýchlou odozvou pri stláčaní. 

LIGHTSYNC RGB

Dizajn klávesnice spestrí RGB podsvietenie s 16,8 miliónom farieb. LIGHTSYNC RGB reaguje na vaše akcie v hrách a zvýrazní tak požadované klávesy. Pomocou softvéru Logitech Gaming Software si prispôsobíte štýl podsvietenia, jas či dokonca animácie farieb.

Programovateľné klávesy

Klávesnica s US znakmi je vybavená taktiež programovateľnými klávesmi. Prispôsobíte si tak vlastné profily a nastavenia pre jednotlivé herné tituly

Anti-Ghosting

Pri hraní hier stláčajte niekoľko klávesov súčasne a to bez oneskorených reakcií. Funkcia anti-ghosting sa postará o vylepšené herné nasadenie a zadávanie viacerých herných akcií

Ovládajte médiá

Prehrávanie videa, pozastavenie, stlmenie, či dokonca prechod medzi hudobnými skladbami ovládajte pomocou špeciálnych prvkov pre médiá.

ARX Control

Aplikácia Arx Control vám ponúka možnosť použiť svoj smartfón alebo tablet pre zobrazenie herných štatistík a dôležitých informácií o systéme. Nastaviteľný praktický dok umožňuje umiestniť väčšinu mobilných zariadení s operačným systémom iOS a Android. Stiahnite si aplikáciu Arx z obchodov Apple alebo Android a tiež aplikáciu LGS pre využitie v hrách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Chrome OS, MAC OS X 10.10, Windows 7
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G910 Orion Spectrum US čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené