Logitech G915 Lightspeed GL Tactile UK

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %

Rozhranie: micro USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: iOS, MAC OS X 10.11, Chrome OS, Windows 8, Windows 7, Android 4.3, Typ použitia: herné, Prevedenie: Bezdrôtové,


Cena 199,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed v čiernej farbe disponuje nízkoprofilovými mechanickými spínačmi GL Tactile. Je vybavená multimediálnymi tlačidlami, 5 špeciálnymi klávesmi G-Keys, kolieskom regulácie hlasitosti, nastaviteľným inteligentným LIGHTSYNC RGB podsvietením a integrovanou pamäťou pre profily. Klávesnica sa bezdrôtovo pripojí k zariadeniam prostredníctvom USB prijímača s technológiou LIGHTSPEED alebo pomocou technológie Bluetooth, pričom je napájaná integrovanou batériou s výdržou až 30 hodín (pri 100% jase podsvietenia).

Tenká, ľahká, odolná

Herná klávesnica Logitech G915 Lightspeed sa pýši elegantným prevedením s vrchným krytom z hliníkovej zliatiny 5052, ktorý je doplnený základňou vystuženou oceľou. Vďaka tomu je ultratenká a ľahká, a zároveň odolná a pevná.

 

Mechanické spínače GL Tactile

Klávesy sú umiestnené na nízkoprofilových mechanických spínačoch GL Tactile, ktoré sa vyznačujú jemnou odozvou v okamihu aktivácie, takže získate okamžitú spätnú väzbu. Oceníte ich pri súťažnom hraní hier alebo pri FPS hrách.

Technológia LIGHTSYNC RGB

Súčasťou výbavy klávesnice Logitech G915 je inteligentná technológia LIGHTSYNC RGB, pomocou ktorej si prispôsobíte podsvietenie jednotlivých klávesov zo spektra 16,8 miliónov farieb. Tiež vám umožní vytvárať vlastné animácie alebo vyberať z už predvolených efektov, či zjednotiť motív skrz celú radu periférií s touto technológiou.

Dokonalé ovládanie

Profesionálna klávesnica Logitech G915 Lightspeed ponúkne  dokonalé ovládanie a kontrolu. Je vybavená 5 špeciálnymi klávesmi G-key, pre ktoré si priradíte herné alebo aplikačné skratky. Nechýbajú ani multimediálne tlačidlá slúžiace na rýchle ovládanie hudby a videa. Samozrejmosťou je integrovaná pamäť pre profily, medzi ktorými budete ľahko  prepínať pomocou funkčných klávesov M1 – M3.

Vysoká výdrž batérie

Bezdrôtová klávesnica má integrovanú batériu s ohromnou výdržou, ktorá zaručí na jedno nabitie hodiny neprerušovaného hrania. Zariadenie sa nabíja pomocou micro USB kábla, pričom je možné hrať aj v priebehu nabíjania.

Možnosti pripojenia

Na bezdrôtové pripojenie klávesnice k zariadeniam je k dispozícii technológia Bluetooth a  USB prijímač s technológiou LIGHTSPEED, ktorá je zárukou stabilného pripojenia a 1 ms odozvy. Klávesnicu je tak možné pripojiť k viacerým zariadeniam, medzi ktorými je budete prepínať stlačením príslušných tlačidiel na klávesnice.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie micro USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS iOS, MAC OS X 10.11, Chrome OS, Windows 8, Windows 7, Android 4.3
Typ použitia herné
Prevedenie Bezdrôtové

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G915 Lightspeed GL Tactile UK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené