Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel (PC, Xbox One) čierny

  • Doprava zadarmo

Hrúbka: 311 mm, Pre zariadenia: Xbox Series, PC, Xbox One, Pre operačný systém: Windows, Vibračná odozva: Áno, LED indikácia: Áno Viac info


Cena 309,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný volant s pedálmi Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel (941-000158) je určený pre platformu PC a Xbox One. Otestujte svoje zručnosti pri hraní tých najznámejších závodných hier. Funkcia TRUEFORCE zabezpečí realistickú spätnú väzbu. Kvalitné spracovanie ovládačov vám dodá pocit, ako by ste sedeli v skutočnom pretekárskom aute. Pomocou citlivosti volantu a pedálov (spojka, brzda, plyn) si vyskúšate zvládať ostré zákruty vo vysokej rýchlosti a opäť rýchly štart, aby ste boli v cieli skôr, než váš súper.

Navrhnutý pre pokročilé závodné hranie

Herný volant s pedálmi Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel prináša kvalitnejšie a pokročilejšie možnosti pre hráčov závodných hier. Realistický pocit z hrania vám dodá celkové spracovanie, ktoré pozostáva z kvalitných materiálov a technologických funkcií. Poťah volantu je vyrobený z kože, vďaka čomu sa lepšie drží v ruke. Hliníkové a kovové spracovanie doplňujú kvalitu konštrukcie a ostatných ovládacích prvkov, čím zaručujú ochranu pred poškodením. 

Generácia simulácie TRUEFORCE

TRUEFORCE prináša pokročilejšie zmeny do herného závodného sveta. Logitech G923 sa zameriava hlavne na fyziku a spätnú väzbu s vysokým rozlíšením. Technologické vylepšenie podstúpil samotný procesor, ktorý vďaka svojmu chladiacemu systému zabezpečuje optimálne fungovanie a zabraňuje prehrievaniu. Presné a rýchle reakcie počas závodných situácií sú zásluhou spätnej väzby s prepracovanejšou haptickou technológiou vo frekvencii až 4000Hz. Tá zvláda prenášať hernú fyziku priamo do volantu, čím hráčom ponúka realistické zážitky. Pocítite tak zmeny pri akomkoľvek kontakte s terénom, rovnako aj na mokrej či zasneženej vozovke.

Ovládacia plocha

Na ovládanie vozidla vám poslúžia pedále spojka, brzda a plyn. S nimi si vyskúšate rozbiehanie, brzdenie a regulovanie rýchlosti v zákrutách. Vylepšený je patentovaný úchytný systém na koberec, ktorý zaistí ich stabilitu. Pohodlie ako v skutočnom vozidle doplní zdrsnená opierka na päty. Ostatnú ovládaciu časť tvorí samotný volant. Na ňom nájdete ovládacie prvky pre Xbox One, páčky z nerezovej ocele a ďalšie spínače umožňujúce využívať herné funkcie. Volant vám umožní až 900-stupňové otáčanie. S pomocou výkonného softvéru G HUB Gaming Software môžete regulovať citlivosť ovládania, prispôsobenie tlačítok a spätnej väzby. Stiahnuť si ho môžete na tejto stránke.

Kompatibilita

  • Pripojenie pomocou kábla s portom USB 2.0
  • PC (Windows 7, 8, 8.1, 10), Xbox One
  • Podporu hier (s možnosťou ich funkcií) pre jednotlivé platformy si môžete pozrieť na oficiálnej stránke výrobcu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hrúbka 311 mm
Pre zariadenia Xbox Series, PC, Xbox One
Pre operačný systém Windows
Vibračná odozva Áno
LED indikácia Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech G923 TRUEFORCE Sim Racing Wheel (PC, Xbox One) čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené