Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pohodlný a funkčný dizajn

Headset Logitech G933 je obdarený pevným prevedením v čiernej farbe. Mäkké a priedušné materiály, ktorými disponujú náušníky poskytujú vašim ušiam vysoký komfort a pohodlie. Herné zameranie podtrhuje prispôsobiteľné podsvietenie RGB, ktoré pozostáva zo svetelného prúžka a loga. Tie je možné samostatne naprogramovať na iné farby a efekty, čo dodá hraniu hier nový rozmer. Umožňuje vybrať si z 16,8 miliónov farieb, pomocou ktorých budú slúchadlá prispôsobené vašim požiadavkám.

Pohlcujúci zvuk

Set disponuje vylepšenými zvukovými membránami Pro-G vyrobenými z hybridných sieťovaných materiálov, ktoré zaistia, že zvuk je bohatý na presné a výrazné výšky a hlboké basy. Takto si vychutnáte kvalitný pohlcujúci 7.1 priestorový zvuk tak pri počúvaní vašej obľúbenej hudby ako aj zvukových záznamov pri herných akciách. Umožní vám zaregistrovať blížiaceho sa nepriateľa ešte pred tým, ako ho uvidíte, čo vám bude nápomocné pri každom hernom boji.

Jeden headset pre všetky herné platformy

Z možností pripojenia sa ponúkajú rovno dva spôsoby. Použite USB adaptér a bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz a využívajte zariadenie až 12 hodín bez podsvietenia alebo 8 hodín s osvietením. Alternatívu predstavuje pripojenie prostredníctvom 3,5 mm analógového vstupu na súprave, ktoré vám poskytne voľnosť hrania bez spotreby prúdu z batérie. Zásluhou širokej škály možností pripojenia je headset kompatibilný so všetkými hernými platformami, dokonca ho môžete pripojiť k domácim zariadeniam a vychutnať si hudbu, filmy alebo televízne programy bez toho, aby ste rušili okolie.

Jednoduché ovládanie

Súprava je vybavená programovateľnými klávesami typu G, ktorým môžete prostredníctvom softwaru Logitech Gaming Software priradiť užívateľské príkazy, čím získate jednoduché ovládanie počas hry. Ovládajte pomocou nich svoje zvukové profily, preskočte na ďalšiu skladbu, aktivujte okamžité príkazy v hre, aktivujte simplexnú komunikáciu a ešte viac. Za pomoci tohto software si tiež naprogramujete zvukový ekvalizér a nastavíte zvukové predvoľby pre hudbu, hry a filmy.

Integrovaný mikrofón

Počas hrania hier každého žánru oceníte integrovaný sklopný mikrofón, ktorý sa postará o krištáľovo čistú komunikáciu. Je vybavený LED kontrolkou, vďaka ktorej viete, či je mikrofón stlmený. Vyznačuje sa kardioidným (jednosmerným) smerovaním, ktoré zabezpečí rýchly a kvalitný zvukový prenos. Tak bude každý váš rozkaz spoluhráčom sprostredkovaný bez šumu a skreslenia, čím vám dopomôže k úspešnému zdolaniu všetkých herných nepriateľov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 107 dB
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: 3,5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 107 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Dosah: 20 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: 3,5

Ostatné

Kód produktu: 981-000599

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore