Logitech M590 MD šedá

  • Zľava 30 %
  • 20% zľava s kódom

Rozhranie: USB, Typ použitia: Klasická, Prevedenie: Bezdrôtové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 1000 dpi, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
27,92 €

Cena 34,90 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtová myš Logitech M590 MD v šedej farbe s technológiou Bluetooth s dosahom až 10 metrov a 2,4 GHz. Možné ovládanie až 2 počítačov naraz vďaka softvéru Logitech Flow. Plynulý a tichý pohyb. Napájanie pomocou batérie AA so spánkovým režimom a životnosťou až 2 roky. Senzor s rozlíšením 1000 dpi. Podpora OS Windows, Mac X 10.5, Chrome a Linux.

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth

S myšou LOGITECH M590 MD bude pripojenie k vášmu zariadeniu mimoriadne jednoduché. Či už k počítaču Mac®, počítačom s operačným systémom Windows®, Linux alebo Chrome OS™, bude myš jednoducho fungovať všade a za každých okolností. Dosah je až 10 metrov. Okrem Bluetooth môžete využiť aj 2,4 GHz bezrôtové pripojenia. 

Pracujte efektívne

Práca s bezdrôtovou myšou značky Logitech bude odteraz oveľa plynulejšia a efektívnejšia. Softvér Logitech flow umožní ovládať pomocou myši až 2 počítače. Kopírujte, vkladajte alebo upravujte obrázky. S myšou môžete takto vkladať súbory z jedného počítača do druhého. Už viac nemusíte využívať email alebo ďalšie služby slúžiace na prenos súborov. Pre správne používanie je nutná ištalácia sofvéru, spárovanie myši a počítača a následné pripojenie k sieti. Aké efektívne a jednoduché!

Tichšia

Máte pri práci radi dokonalý pokoj bez rušivých zvukov myšky? Ak áno, je tu pre vás riešenie. Táto bezdrôtová myš je až o 90% tichšia oproti ostatným, takže pri práci vás už viac nebude rušiť každé kliknutie. Dizajn myšky sa prispôsobí dlani. Vďaka dobrej kĺznej ploche sa myš pohybuje plynulo. Plochu myši rozdeľuje stredové pogumované koliesko. Položte ukazovák na koliesko a pocíťte ten rozdiel pri pohybe a rolovaní. Okrem tradičných tlačidiel a kolieska môžete využiť k ovládaniu aj dva tlačidlá na boku, ktoré môžete ovládať palcom. 

Výdrž až 24 mesiacov

Nemusíte sa obávať častého nabíjania bezdrôtovej myšky Logitech M590 Multi Device. Vo vnútri sa nachádza jedna AA batéria s dobou životnosti až 2 roky. Po úplnom nabití vám bytéria vydrží v prevádzke až 70 dní, čo naozaj oceníte pri každodennej práci. Aby sa batéria zbytočne nevybíjala je k dispozícii režim Spánok a tlačidlá zapnúť a vypnúť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ použitia Klasická
Prevedenie Bezdrôtové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 1000 dpi
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Logitech M590 MD šedá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené