Logitech MX Anywhere 2S biela

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 89,90 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 2,60 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová myš Logitech MX Anywhere 2S bude skvelou voľbou či už do kancelárie, domácnosti alebo na cesty. Osloví Vás svojim dokonalým dizajnom, inovatívnym ovládaním i prijateľnou cenou. Svojim všestranným využitím i funkciami uspokojí požiadavky aj náročnejších užívateľov. Kompaktné rozmermi a nízka hmotnosť zase uľahčujú celkové používanie i manipuláciu. Zaberá len minimum miesta, čo mnohí z Vás bez pochýb ocenia. Vyznačuje sa podporou Bluetooth technológie, rolovacím kolieskom i logicky umiestnenými tlačidlami. So softvérom Logitech Flow viete ovládať pomocou tejto myši až tri počítače. Navyše môžete presúvať obsah z jedného zariadenia do druhého. Vaša práca sa stane efektívnejšou, rýchlejšou a hlavne komfortnejšou. S funkciou rýchleho nabíjania bude použiteľná už po troch minútach. Pracovať s ňou možno na akomkoľvek povrchu, dokonca aj na sklenenom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 28 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Logitech MX Master 2S je bezdrôtová myš určená pre všetkých náročných užívateľov, ktorí trávia veľa času prácou na počítači. Svojim bezchybným vzhľadom, inovatívnym ovládaním a mnohými funkciami si okamžite získa Vaše sympatie. Je anatomicky tvarovaná, vďaka čomu je používanie i ovládanie veľmi pohodlné. Určená je pre pravákov. Tlačidlá sú veľmi logicky rozmiestnené, čo mnohí z Vás určite ocenia. Bledo-šedé prevedenie pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň. Dokonale tak vynikne na každom pracovnom stole. Používanie až na troch počítačoch umožňuje Logitech Flow softvér. Práve vďaka nemu viete aj presúvať obsah medzi nimi. Medzi hlavné prednosti bez pochýb patrí kvalitný a presný senzor, rozlíšenie 4000dpi či dlhá životnosť batérie. Funguje na akomkoľvek povrchu – na dreve, skle, ale aj na pohovke.

Základné parametre

 • Typ použitia: Klasická
 • Prevedenie: Bezdrôtové
 • Typ senzora: laserová

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Multifunkčnosť na viacerých zariadeniach

Svoju prácu teraz ľahko zefektívnite práve vďaka tejto bezdrôtovej myši Logitech MX Anywhere 2S. Spomedzi mnohých modelov, ktoré sú aktuálne na trhu bude jednoznačne skvelou voľbou a ideálnym riešením pri práci s viacerými počítačmi. Kurzorom myši možno prechádzať až cez tri obrazovky. Navyše viete vkladať alebo kopírovať text, obrázky alebo iné dáta z jedného PC do druhého. 

Ovládanie

V prípade, že myš používate na rôznych povrchoch, nasledujúcou informáciou Vás určite potešíme. Použiteľná a plne funkčná je rovnako na dreve, skle i pohovke. Nemusíte sa teda obmedzovať a pracovať len na jednom mieste. Poradí si kdekoľvek. Bezchybne, presne a plynulo bude fungovať aj vďaka rozlíšeniu 4000dpi a presnému senzoru. Dokument alebo niekoľkostranový text ľahko prelistujete vďaka rolovaciemu koliesku

Vždy pripravená

Čo sa týka nabíjania, je veľmi jednoduché a rýchle. Tieto dva základné atribúty určite mnohí z Vás ocenia. Postačí len prepojenie myši cez microUSB konektor a je to. Už po troch minútach je pripravená na celodenné používanie. Ak ju nabijete naplno, vydrží v prevádzke Logitech MX Anywhere 2S ohromných 70 dní

Easy Switch 

Bezdrôtovú myš Logitech MX Anywhere 2S budete môcť veľmi jednoducho prepojiť prostredníctvom snímača Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej funkcii BluetoothLogitech Easy-Switch zase poslúži pre spárovanie až s 3 zariadeniami. Následne na to viete medzi nimi prepínať len za pomoci jedného tlačidla. 

Dizajn 

Svojou kompaktnosťou nízkou hmotnosťou si okamžite získa sympatie mnohých z Vás. Bola vyrobená tak, aby sa zmestila do Vašej dlane a zaručila pohodlné používanie i manipuláciu počas celej doby. Nad všetkým tak budete mať absolútnu kontrolu. Od samého začiatku bude ideálnym spoločníkom do kancelárie, na domáce použitie i na cestách. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Batérie

Typ batérie: integrovaná
Výdrž batérie: 1680 hod.

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005155

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore