Logitech MX Master 2S šedá

Cena:
79,90 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlová a anatomicky tvarovaná myš Logitech MX Master 2S bude skvelou voľbou spomedzi mnohých modelov, ktoré nám obchodné siete momentálne ponúkajú. Nielen pre svoj atraktívny dizajn, ale predovšetkým inovatívne ovládanie a množstvo funkcií, ktoré ponúka. Ide o model, ktorý je svojim celkovým prevedením vhodný pre tých najnáročnejších užívateľov. Používanie i samotné ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne zároveň, preto z neho nemusíte mať z neho žiadne obavy. Určená je však len pre pravákov. Tmavá šedá farba tejto myši pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň a dokonale vynikne na každom pracovnom stole. Logitech Flow softvér umožňuje používanie myši hneď na troch počítačoch. Takisto viete medzi nimi presúvať rôzne fotografie, súbory či iné dáta. Vyznačuje sa presným senzorom, rozlíšením 4000dpi a mimoriadne dlhou výdržou batérie. Plne funkčná je na akomkoľvek povrchu – na dreve, pohovke i na skle.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 27 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Jednoznačná voľba

Logitech MX Master 2S je revolučným modelom známeho a obľúbeného výrobcu Logitech. Ak patríte medzi užívateľov s vysokými požiadavkami, určite siahnite práve po tejto myši. Práca s ňou bude nielen pohodlnejšia, ale aj presnejšia a efektívnejšiaLogitech Flow softvér umožňuje ovládať tri počítače súčasne a kopírovanie či vkladanie obsahu medzi nimi. 

Multifunkčný pracovný tok

Zefektívnite svoju prácu aj vďaka tejto bezdrôtovej myši Logitech MX Master 2S. Spomedzi mnohých, ktoré sú momentálne na trhu bude skvelou voľbou a ideálnym riešením pri práci s viacerými počítačmi. Kurzor myši možno presunúť až cez tri obrazovky. Navyše viete vkladať alebo kopírovať text, obrázky alebo iné dáta z jedného PC do druhého. 

Ovládanie

Plynulý a presný pohyb bude zabezpečovať po akomkoľvek povrchu. Či už budete pracovať na dreve, skle alebo pohovke. Fungovať bude vždy bezchybne a za akýchkoľvek okolností. Výrobcovia sa poistili rozlíšením 4000dpi i precíznym senzorom. S nastaviteľnou rýchlosťou rolovacieho kolieska bude prechádzať v dokumentoch veľmi ľahko a pohodlne. Pri prezeraní alebo práci s fotografiami zase využijete koliesko na bočnej strane, s ktorým bude posun do strán obzvlášť jednoduchý. 

Nabíjanie 

funkciou rýchleho nabíjania bude myš pripravená na ďalšie používanie už po troch minútach. Áno, počujete správne. Už po tak krátkej dobe bude opäť použiteľná na celý deň. Po plnom nabití s ňou môžete pracovať až 70 dní

Easy Switch a Duálna konektivita 

Myš Logitech MX Master 2S viete veľmi jednoducho prepojiť prostredníctvom snímača Logitech Unifying alebo pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Po stlačení jedného tlačidla potom možno medzi zosynchronizovanými zariadeniami ľahko prepínať. 

Dizajn

Ergonomické tvarovanie je zárukou pohodlného používania počas celej doby. Spoločnosť Logitech nenechala nič na náhodu. Ručne definovaný tvar prihliada na pohodlnosť a prirodzenú polohu ruky i zápästia. Bude tak skvelou voľbou aj pri niekoľkohodinovej práci. Logicky boli umiestnené aj tlačidlá a kolieska, o čom sa i samy rýchlo presvedčíte. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Batérie

Typ batérie: integrovaná

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Doba odozvy: 1 ms
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005966

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore