Logitech MX Master 3 čierna

Cena:
116,90 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,34 €

Doprava zdarma

Nedá sa rezervovať

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Profesionálna myš Logitech MX Master 3 v čiernej farbe disponuje laserovým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 4000DPI. Je vybavená 7 tlačidlami vrátane tlačidla pre gestá, oceľovým rolovacím kolieskom s výbornou hmatovou odozvou a druhým kolieskom pre ovládanie palcom. Na pripojenie využíva pokročilú bezdrôtovú technológiu Advanced 2,4 GHz s dosahom až 10 m. Myš je napájaná zabudovanou batériou s výdržou až 70 dní, na nabíjanie ktorej poslúži nabíjací USB-C kábel.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Premyslený dizajn

Profesionálna myš MX Master 3 ponúkne užívateľovi vysokú presnosť a nekonečný potenciál. Vďaka ergonomicky tvarovanému profilu zaistí vysoký komfort pri práci. S dômyselne umiestnenými tlačidlami vpred/späť, tlačidlom pre gestá a kolieskom ovládaným palcom získate neobmedzené možnosti ovládania.

Inovatívna funkcia posuvu kolieska

Prechádzajte až 1000 riadkov za sekundu vďaka inovatívnej funkcii elektromagnetického posuvu MagSpeed. Oceľové prevedenie kolieska je zárukou výbornej hmatovej odozvy a dynamickej zotrvačnosti, ktorú cítite – avšak nepočujete.

Plne prispôsobiteľná pre akúkoľvek aplikáciu

Prispôsobte si myš podľa aktuálnych potrieb presne pre konkrétny štýl práce. Myš MX Master 3 je plne konfigurovateľná a disponuje nadefinovanými možnosťami přizpôsobenými pre vaše obľúbené aplikácie ako napríklad Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari a Microsoft Word, Excel, PowerPoint a Edge.

Viac počítačov, jedna myš

S profesionálnou myšou MX Master 3 budete môcť plynule ovládať aj viac počítačov naraz. S technológiou Flow jednoducho prenesiete obrázky a súbory medzi dvoma počítačmi jednoduchým posunutím kurzora k okraju obrazovky.

Precízna presnosť

V porovnaní s bežnou kancelárskou myšou je MX Master 3 5x presnejší. Technológia snímania Logitech Darkfield zaistí presné sledovanie pohybu s presnosťou až 4000 DPI na prakticky ľubovoľnom povrchu – dokonca aj na sklenených stoloch.

Výdrž až 70 dní

Vďaka integrovanej batérii s vysokou výdržou vydrží myš na plné nabitie fungovať až 70 dní. Na jej nabitie poslúži pribalení USB-C kábel, pričom po jednej minúte nabíjanie získate energiu až na 3 hodiny používania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: Bluetooth
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 1680 hod.

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005710

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore