Logitech MX Master 3 sivá

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 116,90 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Logitech MX Master 3 je špičková bezdrôtová myš určená pre všetkých náročných užívateľov, ktorí trávia veľa času prácou na počítači. Svojim bezchybným vzhľadom, inovatívnym ovládaním a mnohými funkciami si okamžite získa vaše sympatie. Je anatomicky tvarovaná, vďaka čomu je používanie i ovládanie veľmi pohodlné. Určená je pre pravákov. Disponuje 7 tlačidlami a 2 rolovacími kolieskami. Štýlové svetlo-sivé prevedenie dokonale vynikne na každom pracovnom stole. Používanie až na troch počítačoch umožňuje Logitech Flow softvér, vďaka ktorému viete presúvať obsah medzi nimi. Medzi hlavné prednosti bez pochýb patrí kvalitný a presný laserový senzor, rozlíšenie 4000dpi či dlhá až 1680 hod. životnosť batérie. Myš sa nabíja pomocou USB-C kábla s podporou rýchleho nabíjania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %
Popis produktu

Jednoznačná voľba

Logitech MX Master 3 je revolučným modelom známeho a obľúbeného výrobcu Logitech. Ak patríte medzi užívateľov s vysokými požiadavkami, určite siahnite práve po tejto myši. Práca s ňou bude nielen pohodlnejšia, ale aj presnejšia a efektívnejšiaLogitech Flow softvér umožňuje ovládať tri počítače súčasne a kopírovanie či vkladanie obsahu medzi nimi. 

Multifunkčný pracovný tok

Zefektívnite svoju prácu aj vďaka tejto bezdrôtovej myši Logitech MX Master 3. Spomedzi mnohých, ktoré sú momentálne na trhu bude skvelou voľbou a ideálnym riešením pri práci s viacerými počítačmi. Kurzor myši možno presunúť až cez tri obrazovky. Navyše viete vkladať alebo kopírovať text, obrázky alebo iné dáta z jedného PC do druhého. 

Ovládanie

Plynulý a presný pohyb bude zabezpečovať po akomkoľvek povrchu. Či už budete pracovať na dreve, skle alebo pohovke. Fungovať bude vždy bezchybne a za akýchkoľvek okolností. Výrobcovia sa poistili rozlíšením 4000dpi i precíznym senzorom. S nastaviteľnou rýchlosťou rolovacieho kolieska bude prechádzať v dokumentoch veľmi ľahko a pohodlne. Pri prezeraní alebo práci s fotografiami zase využijete koliesko na bočnej strane, s ktorým bude posun do strán obzvlášť jednoduchý. 

Prerolujte si 1000 riadkov za sekundu

Spoločnosť Logitech znovu vynašla koliesko špičkovej kvality pre 100% spokojnosť užívateľa. Disponuje funkciou elektromagnetického posuvu MagSpeed, ktorá je neuveriteľne presná pre zastavenie s presnosťou na pixel a dostatočne rýchla pre prejdenie aj 1000 riadkov za sekundu. A navyše sa pýši veľmi tichou prevádzkou. Obrobená oceľ kolieska mu zabezpečuje prvotriednu hmatovú odozvu a dostatočnú hmotnosť pre dynamickú zotrvačnosť, ktorú cítite - avšak nepočujete.

Nabíjanie 

funkciou rýchleho nabíjania bude myš pripravená na ďalšie používanie už po troch minútach. Áno, počujete správne. Už po tak krátkej dobe bude opäť použiteľná na celý deň. Po plnom nabití s ňou môžete pracovať až 70 dní. Myš sa nabíja pomocou USB-C kábla, ktorý je obsahom balenia.

Dizajn

Ergonomické tvarovanie je zárukou pohodlného používania počas celej doby. Spoločnosť Logitech nenechala nič na náhodu. Ručne definovaný tvar prihliada na pohodlnosť a prirodzenú polohu ruky i zápästia. Bude tak skvelou voľbou aj pri niekoľkohodinovej práci. Logicky boli umiestnené aj tlačidlá a kolieska, o čom sa i samy rýchlo presvedčíte. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: Klasická
Prevedenie: Bezdrôtové
Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Logitech
Prevedenie: Bezdrôtové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá

Batérie

Typ batérie: Li-Pol
Výdrž batérie: 1680 hod.

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Nie

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: Klasická

Vstupné zariadenie

Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 4000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 910-005695

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore