L´OR Espresso Indonesia (10ks/Nespresso®)

Zobraziť


  Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso Viac info


  Cena 3,69 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,07 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  5,0 / 5

  100% Kvalita
  Vynikajúca

  100% Hodnota za peniaze
  Vynikajúca

  1 jeden nákup

  Zobraziť jednu recenziu

  Popis produktu

  Starostlivo vytvorená káva L´OR Espresso Indonesia očarí vaše zmysly. Plná a silná káva s komplexnou chuťou s delikátnymi horkými tónmi tmavého kakaa a cédrového dreva, ktorá zachytáva divokú indonézsku džungľu. Zrná sú upražené jedinečným spôsobom a vytvárajú pocit plnosti s príjemnou dochuťou sladkého drievka. 10 hliníkových kapsúl je kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Balenie: 52 g.

   

  L´OR Espresso Indonesia 

  • 10 ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )

  História

  Značka L'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

  Značka L´OR

  Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

  Praženie a mletie kávy L´OR

  Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

  UTZ

  Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ nápoja káva
  Kapsulový systém Nespresso

  Hodnotenie

  5,0 / 5

  1 recenzia L´OR Espresso Indonesia (10ks/Nespresso®)

  100% Kvalita
  Vynikajúca

  100% Hodnota za peniaze
  Vynikajúca

  Róbert Drago

  10. 6. 2022

  Celkové hodnotenie

  Kvalita Vynikajúca

  Hodnota za peniaze Vynikajúca