L´OR Espresso Indonesia (10ks/Nespresso®)

Cena:
3,59 €

Späť na NAY Extra kartu 0,07 €

POPIS PRODUKTU

Starostlivo vytvorená káva L´OR Espresso Indonesia očarí vaše zmysly. Plná a silná káva s komplexnou chuťou s delikátnymi horkými tónmi tmavého kakaa a cédrového dreva, ktorá zachytáva divokú indonézsku džungľu. Zrná sú upražené jedinečným spôsobom a vytvárajú pocit plnosti s príjemnou dochuťou sladkého drievka. 10 hliníkových kapsúl je kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Balenie: 52 g.

Zobraziť celý popis

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Popis produktu

 

L´OR Espresso Indonesia 

  • 10 ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )

História

Značka L'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L´OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L´OR

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ďalšie vlastnosti

Značka: L´or

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 3,3 cm
Hmotnosť: 52 g
Výška: 15,5 cm
Hĺbka: 7,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 1ks

Ďalšie parametre

Typ nápoja: káva
Kapsulový systém: Nespresso

Ostatné

Kód produktu: 4060559

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore