L'OR Organic Bio 9 kapsulový nápoj 10ks/Nespresso®

Zobraziť


Typ nápoja: káva, Kapsulový systém: Nespresso Viac info


Cena 3,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,08 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

S kapsulami L'OR Organic Bio 9 si môžete vychutnávať harmonickú zmes tónov hnedého karamelu s náznakmi čerstvo odtrhnutého, zrelého ovocia, s komplexnou a bohatou vôňou. Káva bola pestovaná poľnohospodármi certifikovanými podľa UTZ. Balenie obsahuje 10 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®.

L´OR Organic Bio 9

  • 10 ks hliníkových kapsúl
  • kompatibilné s kávovarmi Nespresso (Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. )
  • chuť: bohatá/ovocná/komplexná
  • intenzita: 9

História

Značka L'Or vznikla vo Francúzsku v roku 1992 a jej ambíciou bolo vždy ponúknuť tú najlepšiu kávu na svete. Odvtedy káva L'OR zvádza zmysly spotrebiteľov intenzívnymi chuťovými zážitkami. V roku 2010 L'OR expandoval za francúzske hranice spustením L'OR Espresso kávových kapsúl. Dnes značka L'OR ponúka bezkonkurenčnú kvalitu kávy naprieč všetkými kávovými segmentmi.

Značka L´OR

Každá šálka kávy L'OR ponúka čisté potešenie z kávy. Nechajte sa pohltiť intenzívnou vôňou. Objavte rovnováhu jemnej a bohatej chuti. Objavte zlato. Objavte L'OR.

Praženie a mletie kávy L´OR

Káva L'OR je vyrobená z tých najkvalitnejších kávových zŕn. Proces praženia, ktorý je špecifický pre kávu L'OR, vystavuje kávové zrno intenzívnym teplotám, ktoré im dávajú hlbokú farbu, jedinečné príchute a vlastnosti špecifické pre každú odrodu. Vychutnajte si bohatú kávu, produkt dokonale pražených a mletých kávových zŕn, s jantárovo sfarbenou krémovou vrstvou.

UTZ

Všetky zmesi L'OR sú vyrábané z kávy pestovanej podľa udržateľných výrobných metód a sú 100% certifikované podľa UTZ. Kávové kapsule L'OR spolupracuje na podpore zavádzania udržateľných postupov pre pestovanie kávy. Naším cieľom je zlepšiť životy poľnohospodárov, pracovníkov a ich rodín. Usilujeme sa o zachovanie prírody a ochranu životného prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ nápoja káva
Kapsulový systém Nespresso

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia L'OR Organic Bio 9 kapsulový nápoj 10ks/Nespresso®

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Róbert Drago

10. 6. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca