Lord T1-03

Doprava zadarmo

Hĺbka: 63.9 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 63.9 cm,


Cena 549,00 €

10,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Lord T1-03 v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje až 8 kg bielizne. Maximálna hlučnosť je iba 64 dB. Vyberať môžete z 15 programov sušenia. Taktiež je vybavená možnosťou odloženia konca sušenia o 24 hodín. Nerezový bubon šetrne zaobchádza s bielizňou. Sušička disponuje detským zámkom, vizuálny a akustický indikátor konca programu a ukazovateľ času zostávajúceho do konca programu.

 

 

Lord T1-03

Sušička s tepelným čerpadlom Lord T1-03 je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Na jeden cykus vysuší až 8 kg bielizne a ponúka až 15 programov sušenia. Voda je odvádzaná do kondenzačnej nádoby s objemom 5 litrov, prípadne priamo do odpadu.

  • Programy: Bavlna (suché do skrine+), Nepokrčená bielizeň +, Bavlna (suché do skrine), Bavlna (suché na žehlenie), Nepokrčená bielizeň (suché do skrine), Nepokrčená bielizeň (suché na žehlenie), Šport, Uteráky, Mix, Časový program teplé sušenie, Časový program studené sušenie, Košele, Super 40, Perie, Vlna

Nastavte sušenie behom pár sekúnd

Ovládanie sušičky je veľmi jednoduché. Praktický prehľadný dotykový displej vám zobrazuje zvolený program a čas do ukončenia cyklu. Tým získavate prehľad o tom koľko máte ešte času do úplneho sušenia. Nechýba ani vizuálny a akustický indikátor konca programu. Ponúka aj možnosť odloženého štartu o 24 hodín.

Využitie tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo využíva zbytkové teplo, vracia ho späť do sušiaceho procesu a teleso ho nemusí zakaždým znovu ohrievať. Vďaka tomu je spotreba nižšia ako u sušičky bez tepelného čerpadla. Pri sušení dosahuje hlučnosť len 65 dB. Nerezový bubon vo vnútri má špeciálny povrch, ktorý je šetrný k odevom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.9 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 63.9 cm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lord T1-03

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené