Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herné kreslo Lorgar je ideálne pre váš herný zážitok. S bielou farbou a otočnou konštrukciou vám poskytuje pohodlné sedenie. S opierkou hlavy a bedier na zabezpečenie podpory a hliníkovým a kovovým materiálom pre pevnosť je toto kreslo prvotriedna voľba pre váš herný priestor.

Lorgar Base 311 (LRG-CHR311BW)

Táto stolička je postavená na 1,8 mm kovovom ráme a vyznačuje sa bezkonkurenčnou odolnosťou. Operadlo má pôsobivý uhol sklonu medzi 90 a 155 stupňami a päťcípa hliníková základňa zaistí vašu stabilitu pri opieraní. Sedák z pamäťovej peny kopíruje tvar vášho tela a prvotriedna eko koža vydrží roky používania. Ľahko sa čistí a udržiava. Veľké 75 mm PU kolieska zaisťujú tichý pohyb - hladko jazdite po podlahe bez obáv o jej poškodenie. Výkonný plynový piest 4. generácie vám pomôže nastaviť optimálnu výšku, aby ste sa cítili pohodlne. Podrúčky sú riadne vystužené kovovými dielmi a majú štyri osi pohybu: nastaviteľnú výšku, otáčanie, pohyb vpred-vzad a pohyb dovnútra-von. Robustné spracovanie stoličky unesie až 150 kg. Vďaka vankúšikom s krčnou a bedrovou opierkou si bez námahy udržíte zdravé držanie tela a znížite únavu počas dlhých herných maratónov.

Kvalitná eko koža z pamäťovej peny

Čalúnenie je vyrobené z prvotriednej PU ekokože s odolným prešívaním. Je príjemné na dotyk, ľahko sa čistí a je odolné voči poškodeniu. Sedák z pamäťovej peny tvarovanej za studena je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil tvaru vášho tela. Ťažko nájdete niečo lepšie pre hernú stoličku.

Kovový rám

Na zostavenie rámu bolo použité presné robotické zváranie. Vďaka hrúbke kovu 1,8 mm vám bude slúžiť roky a roky bez deformácií. Len ťažko nájdete dôvodna výmenu tejto stoličky.

4D lakťové opierky

Podrúčky sú nastaviteľné v štyroch stupňoch podľa vašich predstáv. Zaručujeme, že si nájdete pohodlnú polohu podrúčiek presne pre vás. Spoľahnite sa na ne - kovová základňa je dostatočne pevná, aby vydržala záťaž.

Nastaviteľné operadlo

Či už ste na vrchole svojej produktivity, hráte hry alebo sledujete videá a odpočívate, máte k dispozícii slušný rozsah nastavenia operadla. No a ak chcete, môžete na tejto stoličke dokonca aj spať.

4. generácia plynového piestu

Plynový piest, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého herného kresla, zaisťuje dlhotrvajúcu prevádzku pri konštantnom zaťažení 150 kilogramov.

Hliníková základňa

Základňa zo zliatiny je spoľahlivá, robustná, stabilná a zaisťuje rovnomerný kontakt s povrchom.

Mechanizmus Multiblock

Hojdací mechanizmus vám umožní oprieť sa a dokonca zablokovať ľubovoľný uhol sklonu sedadla v rozmedzí 0° až 13°.

Kolieska

Rozmerné - až 75 mm kolieska z materiálu mäkkého na dotyk sa ľahko kotúľajú a zároveň sú šetrné k podlahe.

Opora krku a bedier

Vankúšiky podporia váš chrbát, krk a ramená pri dlhších herných seansách. Oba vankúše sú odnímateľné. Akonáhle si na ich pohodlie zvyknete, možno vás bude lákať vziať si ich k jedálenskému stolu alebo do kancelárie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba biela
Poťahy Syntetická koža
Konštrukcia Kov

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lorgar Base 311 (LRG-CHR311BW) biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami