Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herné kreslo Lorgar Embrace 533 v čiernom prevedení je navrhnuté s ohľadom na dlhodobé a pohodlné používanie pri hraní s pevnou a kvalitnou konštrukciou.

Neprekonateľný zážitok

Herné kreslo Lorgar Embrace 533 vám ponúkne úplne nový zážitok z hrania. Hustá, za studena tvarovaná pamäťová pena sa poľahky prispôsobí tvaru vášho tela, čím zaistí potrebnú ergonómiu a komfortné sedenie. Kreslo je potiahnuté prémiovou ekokožou, ktorá je mäkká na dotyk. Nechýba inovatívna flexibilná bedrová opierka podporujúca zdravé držanie tela, vďaka čomu zníži únavu a námahu svalov počas dlhých herných sedení. Opierka hlavy disponuje odnímateľným podporným vankúšom. Podrúčky si môžete nastaviť štyrmi rôznymi spôsobmi – ich výšku, rotáciu, pohyb dopredu-dozadu a dovnútra-von.

Pevná konštrukcia

Príslušenstvo sa pýši pevným 1,8 mm kovovým rámom pre zaistenie výnimočnej odolnosti a dlhej výdrže. Operadlo je možné nastaviť od 90° do 155°, pričom sa o správnu stabilitu postará päť-hviezdicový hliníkový podstavec. Súčasťou výbavy sú veľké 75 mm PU kolieska s hladkým pohybom po podlahe. Gas Lift 4. triedy poskytne presné nastavenie výšky. Vystužené kovové podrúčky odolajú aj pri intenzívnom používaní každodennému opotrebovaniu. Stolička má maximálnu nosnosť 150 kilogramov.

Kľúčové vlastnosti

  • Čalúnenie stoličky sa pýši prémiovou PU ekokožou s odolným prešívaním, čím je nielen príjemná na dotyk, ale sa aj ľahko čistí.
  • Pamäťová pena sa prispôsobí tvaru vášho tela.
  • Odolný kovový rám s hrúbkou 1,8 mm vám poslúži roky bez akejkoľvek deformácie.
  • Multiblokový hojdací mechanizmus umožní uzamknutie uhla sklonu sedadla medzi 0° a 13°.
  • Operadlo má flexibilnú oporu pre spodnú časť chrbta, čo oceníte najmä pri dlhšom hraní.
  • Hviezdicová podstava má na starosti stabilitu a rovnomerný kontakt s podlahou.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Poťahy Syntetická koža
Konštrukcia Kov

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lorgar Embrace 533 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami