Lume Cube Air VC osvetlenie pre videokonferencie

  • Doprava zadarmo

Obsah balenia: otepľujúci silikónový difúzny filter, USB kábel,


Cena 89,90 €

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Lume Cube Air VC predstavuje prenosné osvetlenie pre všetky formy video komunikácie. Je kompatibilný s notebookmi, tabletmi, smartfónmi a komunikačnými zariadeniami ako Facebook Portal alebo Google Home Hub. Vo výbave prísavný držiak s univerzálnym systémom montáže pre uchytenie kdekoľvek. K dispozícii 2 difúzne filtre pre prispôsobenie teploty alebo mäkkosti svetla. Otočná hlava ponúka rýchly prechod medzi osvetlením smerujúcemu dopredu a zadným osvetlením. Balenie obsahuje nabíjací kábel s konektorom Micro USB.

Osvetlenie pre všetky formy videokomunikácie

Lume Cubo Air VC predstavuje praktický spôsob osvetlenia pre všetky video komunikácie. Je tou správnou voľbou pre videohovory, vlogy, konferenčné hovory alebo živé vysielania. Sada obsahuje nabíjací kábel s konektorom Micro USB.

 

Univerzálna montáž bez poškodenia

Prísavný držiak sa vyznačuje univerzálnym systémom montáže, vďaka čomu ho môžete uchytiť kamkoľvek bez akéhokoľvek poškodenia. Je kompatibilný s tabletom, stolným PC, telefónom a ďalšími komunikačnými zariadeniami ako Google Homu Hub alebo Facebook Portal. 

 

Vyzerajte dobre za každých okolností

Rýchly a jednoduchý prechod medzi osvetelním smerujúcemu dopredu a zadným osvetelním umožňuje otočná hlava. V balení tiež nájdete zmäkčujúci silikónový difuzný filter a otepľujúci silikónový filter. Tie vám pomôžu udržať si zdravý a živý vzhľad bez ohľadu na to, kde sa aktuálne nachádzate. 

Obsah balenia: prísavný držiak, zmäkčujúci difúzny filter, otepľujúci silikónový difúzny filter, USB kábel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Obsah balenia otepľujúci silikónový difúzny filter, USB kábel

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Lume Cube Air VC osvetlenie pre videokonferencie

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené