Honeywell Lyric C1 Wi-Fi HAWCIC1E

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!

Cena:
109,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Bezpečnostná kamera Lyric C1 Wi-Fi disponuje množstvom funkcií, ktoré pracujú nepretržite, pre čo najvyššiu bezpečnosť a pohodlie vás a vašich blízkych. O kvalite vyhotovenia hovorí 720p rozlíšenie videa, monitorovanie 24/7, pozorovací uhol 135°, až 5x priblíženie prostredníctvom aplikácie a 256-bitové šifrovanie na čo najvyššiu ochranu vašich osobných informácií. Jednoduché nastavenie a upozornenia cez notifikácie v telefóne pridávajú na jej atraktívnosti. Funkcie geolokácie, zvukovej a pohybovej detekcie, obojsmerné audio, nočné videnie, ukladanie videa do externého úložiska ako aj možnosť nastavenia dvoch zón poplachu vytvárajú ten najužitočnejší balík možností k celkovej spokojnosti.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Vysoké rozlíšenie a široký záber kamery

Zabudnite na to že zmeškáte akúkoľvek dôležitú udalosť, kvôli zlej kvalite obrazu, či nedostatočnému sklonu alebo nešikovnému otáčaniu kamery. Širokouhlý záber 135° a natáčanie HD obrazu v rozlišení 720p zaručí, že vždy budete vedieť čo sa u vás doma deje. Zároveň vdaka 5x priblíženiu vám neuniknú už ani tie najmenšie detaily. 

Inteligentná detekcia zvuku 

Ak máte doma nainštalovaný akýkoľvek poplašný sýstem, určite sa potešíte inteligentnej funkcii detekcie zvuku. Kamera rozpozná poplach detektoru plynu, dymu, alebo iný a zašle vám automaticky upozornenie na mobilný telefón. Môžete tak na túto výzvu veľmi rýchlo reagovať a vyriešiť situáciu už v jej zárodku. 

Nastaviteľné výstražné zóny 

Dajte stop potencionálnemu vlámaniu použitím funkcie nastavenia výstražných zón. Označte si najkritickejšie miesta, ako sú okná a dvere, ako výstražné zóny a zaručte si bezpečnosť svojho domova. Nemusíte sa obávať ani falošných poplachov, kvôli pohybu v pozadí ako napríklad pri stropnom ventilátory, keďže ich systém dokáže ignorovať. 

Jednoduché ukladanie záznamu

Či už si chcete pozrieť záznam za posledných 24 hodín alebo sledovať obraz naživo, kamera Lyric C1 vyhovie týmto požiadavkám. Stupeň bezpečnosti sa navýši na maximum aj vďaka možnosti zadarmo si uložiť dáta kamery do cloudu (úložiska), kde sú vaše dáta šifrované a odkiaľ si môžete záznamy z posledného dňa buď pozrieť alebo si ich stiahnuť. Pokiaľ by sa napríklad prerušilo WiFi spojenie, kamera disponuje 8 GB úložným priestorom na SD karte, ktorá poslúži ako záloha. 

Režim nočného videnia 

Ani v noci sa nemusíte obávať o bezpečnosť vás a vašej rodiny, pretože kamera Lyric C1 je vybavená režimom nočného videnia. Akýkoľvek pohyb v blízkosti kamery je tak zaznamenaný a vy si môžete užiť sladký spánok s vedomím, že ste v bezpečí. 

Obojsmerný prenos zvuku 

Systém obojsmerného prenosu zvuku dopĺňa celkovú výbornú funkčnosť kamery Lyric C1. Nielen že budete počuť čo sa deje v izbe s kamerou ale taktiež dokážete komunikovať s kýmkoľvek sa tam nachádza, aj vašim domácim miláčikom. Či už dávate pokyny návšteve alebo vášmu psíkovi, ktorý vám už zas okusuje papuče, využitie tohto systému je veľmi šikovné. 

Jednoduchosť ovládania aplikáciou Lyric 

Vašu bezpečnosť máte doslova na dosah ruky, použitím aplikácie Lyric, ktorá je dostupná na oboch najpoužívanejších operačných systémoch, Android a iOS. Všetky upozornenia ako aj živý prenos a ovládanie prebieha cez váš smartfón. Podľa polohy vášho smartfónu, prostredníctvom geolokácie, je potom možné nastaviť aby sa kamera zapínala/vypínala podľa toho či sa nachádzate doma.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Nočné videnie: Áno
Rozlíšenie: 1 mpx

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Áno
Spôsob použitia: interná
iStupeň krytia: IP 20

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 6,3 cm
Hmotnosť: 85 g
Výška: 11,2 cm
Hĺbka: 4,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: nálepka CCTV

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno
Zálohovanie záznamu: Áno

Objektív

Zorný uhol: 135 °

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 1 mpx

Dizajn

Spôsob montáže: na stenu

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa
Typ SMART produktu: kamera
Oblasť využitia: zabezpečenie
Vstavaný reproduktor: Áno

Ostatné

Kód produktu: HAWCIC1E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore