Honeywell Lyric T6R Smart Thermostat

Cena:
179,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Inteligentný, bezdrôtový, programovateľný termostat Honeywell Lyric T6R v elegantnom čiernom prevedení, je cenovo výhodná alternatíva na kontrolu vykurovania vašej domácnosti. Jednoducho ovládateľný displej umožňuje nastavenie teploty manuálne ale aj automaticky naplánovaním si rozvrhu. Podľa vašich každodenných aktivít si tak upravíte vykurovanie presne podľa vašich predstáv a spolu s aplikáciou Lyric si zmeny ľahko organizujete kdekoľvek. Termostat Lyric T6R je kompatibilný s domácimi smart jednotkami, ako Apple HomeKit a Google Home a pre optimálnosť a efektivitu vykurovanie je možnosť procesy automatizovať na základe vašej polohy a každodenných návykov.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 22 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Jednoduché ovládanie a elegantný dizajn

Inteligentný termostat Honeywell Lyric T6R má samostatný stojan, na rozdiel od modelu Lyric T6, takže ho môžete položiť na akýkoľvek rovný povrch a funguje bezdrôtovo. Toto praktické riešenie je veľmi pohodlné pre používateľa, ale je taktiež dôležité, aby sa hodil k vybaveniu vašej domácnosti. Štýlový, moderný dizajn v elegantnom čiernom šate je ideálnym riešením, keďže tak dokáže splynúť s prostredím nech už je kdekoľvek. Vykurovanie sa dá nastavovať priamo na zariadení, cez jednoduché rozhranie dotykovej obrazovky, ktorá ponúka aj intuitívne pokyny pre ľahšie ovládanie, alebo cez praktickú aplikáciu Lyric.

Kontrola teploty podľa polohy

Pre kontrolu teploty používa termostat Lyric T6R pripojenie k WiFi a aplikáciu Lyric. Pri konfigurovaní aplikácie sa ukáže možnosť geofencing, ktorá umožní v závislosti od lokácie vášho pripojeného zariadenia, či už ide o systém iOS alebo Android, automatickú zmenu teploty. Pre absolútnu jednoduchosť používania sú tu 3 módy a to Home (Domov), Away (Mimo domova) a Sleep (Spánok). Akonáhle zariadenie opustí danú registrovanú lokáciu, odchod z domu, vykurovanie sa vypne alebo udrží na prednastavenej teplote, až pokiaľ sa znova nevrátite späť. Dodatočne sa dá taktiež nastaviť rozvrh na deň či týždeň, ak sú vaše odchody/príchody predvídateľné. 

Prepojenie a efektivita domácnosti 

Prepojenie s rôznymi produktami inteligentnej domácnosti ako sú, Apple HomeKit, Google Home alebo Amazon Alexa je veľmi intuitívne. Pokiaľ máte taktiež Honeywell kameru alebo detektor, využijete aplikáciu Lyric na ovládanie všetkých zariadení, čo je obrovskou výhodou. Termostat Lyric T6R sa dokáže naučiť ako dlho trvá vyhrievanie vašej domácnosti, v závislosti od nastavenej teploty, tým pádom ušetrí energiu a náklady s tým spojené. Optimalizovaný štart sám zapne kúrenie presne keď je to potrebné a vás nechá bez starostí. Ak sa chystáte na dovolenku, stačí zadať dátum a preferovaný mód počas jej trvania a termometer všetko vybaví za vás. Systém IFTTT prispieva k celkovej automatizácií, kde na základe zmeny vonkajšej teploty na vami zvolenú hraničnú, zmení samostatne mód vykurovania. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie
Geolokácia: Áno

Ostatné

Kód produktu: Y6H910RW4055

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore