Honeywell Lyric W1 Wi-Fi

Cena:
88,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Kompaktný bezdrôtový detektor Honeywell Lyric W1 disponuje senzormi úniku vody a zmeny teplôt, čím chráni domácnosti pred nežiadúcimi následkami pokazených spotrebičov alebo živlov. Nastavenia zariadenie je veľmi jednoduché, stačí len umiestniť senzor s vloženými troma batériami AA na rizikové miesto, alebo použiť priložený 1,2 m kábel, pripojiť sa pomocou aplikácie Lyric na WiFi a nechať ich pracovať. V aplikácií potom môžete nastaviť upozornenia a zvýšiť tak celkovú bezpečnosť vašej domácnosti. V prípade zistenia že došlo k nehode, zariadenie Lyric disponuje sirénou s hlasitosťou až 100 dB, ktoré spolu so zaslanými notifikáciami zariadenia Honeywell Lyric W1 upozorňuje pred nepriaznivými následkami akejkoľvek kritickej situácie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Funkčný dizajn s rôznymi možnosťami

Dizajn detektora Lyric W1 je zameraný hlavne na funkčnosť a kompaktnosť, zásluhou čoho môže byť umiestnený kdekoľvek je to potrebné. Zdrojom energie sú 3 AA batérie, takže nie je potrebné žiadne káblové napájanie, čím sa zvyšuje jednoduchosť uloženia a bezpečnosť. Na správnu funkciu stačí položiť detektor Lyric W1 na zem, namontovať na stenu ak je to vyhovujúce, alebo použiť 1,2 m snímací kábel (s možnosťou rozšírenia až do 150 m), napríklad obtočením okolo potrubia a nechať ich vykonávať svoju prácu. 


Bezpečný domov pomocou upozornení

Zariadenie Honeywell Lyric W1 využíva WiFi a aplikáciu Lyric na posielanie notifikácií ako aj kontrolu stavu zariadenia a celkové nastavenia.Túto aplikáciu využívajú aj iné produkty Honeywell, čo robí ovládanie domácnosti o to jednoduchšie. Ďalšie smart zariadenia, ktoré môžete mať nainštalované, sú taktiež kompatibilné s detektorom Lyric W1. Vaše práčky či umývačky riadu sa tak podľa potreby dokážu vypnúť a tým pádom predchádzať zatopeniu a vysokej škode na majetku. Základné nastavenie je informovať o stave domácnosti raz denne, ale dokážete si to upraviť podľa vašich predstáv, čím sa ale zníži životnosť batérií.


Monitorovanie a ochrana jednoducho 

Senzory detektora Lyric W1 sú používané na detekciu vody a prípadného pretečenia, ako aj teplotu a vlhkosť v blízkosti zariadenia. Dajú sa tak využiť v oblasti potrubí, kde by mohlo dôjsť k poškodeniu pri určitej hraničnej teplote. Detektor pomáha takémuto stavu predchádzať a automaticky vás o tom informuje, bez ohľadu na nastavenie denného upozornenia. Máte na výber aj možnosti informovania a to buď sirénou s hlasitosťou až 100 dB, alebo ak sa nachádzate mimo domu praktickejšie notifikáciami do mobilu či na e-mail. Bezpečnosť vášho domova máte tak na dosah ruky zásluhou Honeywell Lyric W1.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: vody
Typ SMART produktu: senzor
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 78 cm
Výška: 78 cm

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: vody

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: senzor
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: W1KE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore