Mac Audio APM Fire 69.3

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Je to už 35 rokov na trhu, čo sa firma so značkou MAC AUDIO® usiluje vyrábať reproduktory vysokej kvality a štýlu, ako do interiéru miestností tak i do automobilov. Ich špecialitou pre autá sú reproduktory a autohifi technológie, ako aj APM FIRE 69.3, ktorý pri menšej spotrebe vyvinie zvukový výkon až 280 W s citlivosťou krásnych 91 dB. Jedná sa o triaxiálny 3-pásmový reproduktor s širokým frekvenčným rozhraním a možnosťou vykreslenia všetkých detailov počúvaného zvuku. Prepracovaný dizajn výborne zapadne do Vášho automobilu, a tak nielen zvuk, ale i samotný reproduktor sa stanú elementmi, ktoré nenechajú na svoj obdiv dlho čakať.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Silný výkon a ideálne rozmery

Reproduktory Mac Audio APM FIRE 69.3 prinášajú vďaka inovatívnej konštrukcii možnosť inštalačnej hĺbky nie viac ako 76 mm, pričom pomer ich stredobasu dosahuje 6 x 9 palcov. I tak však poskytne výkon v rozmedzí 70 W (RMS) až úžasných 280 W na maxime svojich konštrukčných a hlasových možností.

Krásny zvuk, ktorý ihneď pocítite

Áno, presne tak sa dá popísať zvuk, ktorý sú schopné reproduktory typu APM FIRE 69.3 vytvoriť, keď ich pripojíte na svoj automobilný prehrávač. Ich frekvenčný rozsah umožňuje zvuky v kmitočte od 40 do 20000 Hz, a ich konštrukcia zabezpečí výrazné basy, ale tiež aj výšky. Na ceste svojim štvorkolesovým tátošom zažijete perfektný a pestrý zvuk s vynikajúcim vykreslením všetkých bežne používaných tónin, plus nejaké to príjemné prekvapenie navyše.

Moderný dizajn

Reproduktory APM FIRE 69.3 majú moderný nádych a šikovne prepracovaný povrch a všetky krivky, takže či už k nim použijete kryty, ktoré sú súčasťou balenia alebo nie, vždy sa budú krásne vynímať a budú pútať nielen pozornosť, ale dodajú šarm i dojem zvukovej elegancie.

Pevná kostra a dômyselná kompozícia

Membrána reproduktoru je vytvorená zo špeciálne upravenej viacnásobne lisovanej niekoľkovrstvovej celulózy a kalota anodizovaného výškového reproduktoru z polykarbonátu spolu s ňou drží na pevnom oceľovom koši. Tento aparát je prikrytý alumíniovým krytom, na ktorom môžeme nájsť aj diamantom vyryté logo. Oceľový kôš umožňuje ventiláciu hlasovej cievky a pre maximalizáciu účinnosti obsahuje penovú výstelku. Reproduktor tak vďaka svojim komponentom dosahuje lepšiu pevnosť a ostrejší zvuk.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

RMS výkon: 70 W
Typ reproduktora: 3 - pásmový
Impedancia: 4 ohm
Max.výkon(Špičkový): 280 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mac audio
Impedancia: 4 ohm

Zvuk

Menovitý výkon: 70 watt
Frekvenčný rozsah (Hz): 40 - 20000
RMS výkon: 70 W
Max.výkon(Špičkový): 280 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 3 - pásmový

Ďalšie parametre

Citlivosť: 91 dB
Montážna hĺbka: 76 mm

Ostatné

Kód produktu: MAC AUDIO APM FIRE 69.3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore