Mac Audio BT Elite 4000 hnedý

Zobraziť

Výpredaj - 39 %

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Áno, Zvukové formáty: mp3, Airplay: Nie, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, Počet reproduktorov: 3,


Cena 59,90 €

Zľava 39% z pôvodnej ceny: 99,00 € Zobraziť nápoveď

1,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový reproduktor MAC Audio BT Elite 4000 ponúka množstvo výkonu v kompaktnom dizajne. Precízne spracovanie s dreveným krytom je vyrobené z austrálskeho buku. Mriežka má frézované CNC diely. Akustický výkon stereofónneho systému je zabezpečený dvoma reproduktormi s 2 x 4W zosilňovačom. 100 mm basový reproduktor zodpovedá za dodanie potrebného objemu v nižších frekvenciách. V reproduktore sa nachádza integrovaná batéria, ktorej kapacita ponúka až 10 hodín prevádzky. Reproduktor môže byť použitý aj ako hands-free zariadenie. K vášmu zariadeniu ho pripojíte pomocou Bluetooth a vstupom 3,5mm. Disponuje aj čítačkou pamäťových microSD kariet.

MAC AUDIO BT Elite 4000: 

 • Bluetooth reproduktor v dizajne Elite
 • Zvukový systém s výkonným basovým reproduktorom
 • Precízny a dynamický zvuk
 • Reprodukcia hudby prostredníctvom vstupu 3,5 mm AUX vstup z prehrávača MP3
 • Bezdrôtová reprodukcia hudby vďaka Bluetooth 4.0
 • Vstup microSD karty do 32 GB
 • Integrovaný mikrofón pre hands-free prevádzku
 • Vysokokapacitná batéria pre 10 hodín prevádzky
 • V balení USB nabíjací kábel a kábel stereo jack 3,5 mm
 • Kvalitné puzdro z dreva austrálskeho buku
 • Jednoduché použitie vďaka multifunkčným tlačidlám

Moderný dizajn

Bluetooth reproduktor Mac Audio BT Elite 4000 vás na prvý pohľad zaujme svojím moderným dizajnom. Ten sa nesie v prírodnom duchu. Drevený kryt je precízne spracovaný z austrálskeho buku. Zvuková mriežka bola frézovaná CNC strojom s diamantovým hrotom. Jej výrezy sú presné a neskresľujú reprodukciu zvuku, no pridávajú mu na hodnote. Drevené prevedenie sa stane centrom izby aj kancelárie.

Kvalitný výkon

V nádhernom dizajne sa skrýva aj kvalitný výkon. O ten sa postará dvojica 4W zosilňovačov a 100mm basový reproduktor. Kvalitný akustický výkon stereo systému je zabezpečený dvoma reproduktormi s plným rozsahom v kombinácii so zosilňovačmi. Basový subwofer je zodpovedný za dodanie potrebného tlaku a objemu na nižších frekvenciách.

Možnosti pripojenia

Okrem podpory pre streamovanie hudby cez Bluetooth je reproduktor vybavený čítačkou microSD karty, ktorá podporuje prehrávanie hudby v MP3 formátoch. Reproduktor Mac Audio BT Elite 4000 k zariadeniu môžete pripojiť aj pomocou 3,5 mm jack vstupu. Môže byť použitá ako hands-free reproduktor pre prijímanie hovorov. Integrovaná batéria ponúka 10 hodín prevádzky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Zvukové formáty mp3
Airplay Nie
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
Počet reproduktorov 3

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mac Audio BT Elite 4000 hnedý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené