Mac Audio Cap 1200 F

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Doprava zdarma

V predajniach nie je na sklade.
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

POPIS PRODUKTU

Vysokovýkonný kondenzátor MAC AUDIO Cap 1200 F s vysokou kapacitou 1,2 Faraday je komponent, ktorý vo vašom aute nielen pomôže vytvoriť silný zvuk, ale sa aj ladne bude vynímať v interiéri a dodá mu šarm. Na svojom digitálnom displeji vďaka červeným LED diódam ukazuje vždy aktuálny stav napätia a svojimi modrými LED svetielkami upozorní na prevádzkový režim. Disponuje tiež bonusom, a to tým, že nesprávne zapojenie a či zmenu polarít vám sám zvukovým signálom ohlási. Je navrhnutý tak aby poskytol maximálnu garanciu stability napätia a zmenší všetky možné straty výkonu vášho hifi aparátu na minimum. Je zabudovaný do lešteného hliníkového tela, ktoré sa nachádza v ochrannom priehľadnom plastovom puzdre.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Jeho silu a výdrž si nenecháte ujsť

Kondenzátor MAC AUDIO Cap 1200 F disponuje kapacitou 1,2 F ±10%. Na svoju prevádzku využíva klasických 12-14 V jednosmerného prúdu a je schopný pokojne pracovať v teplotnom rozmedzí 20-80 °C.

Hodnota ekvivalentného sériový odporu E.S.R.: je menej ako 0,004 Ohm na 100 Hz a teplote 25° C. Pri napätí nižšom ako 10V vás bude varovať rovnako ako aj v prípade, že by ste napájanie zapojili opačne, než je treba. Vyníma sa na ňom jednoduchý červený led displej  s ciferníkom pre 3 a pol znakov a 2 modré prevádzkové LED diódy.

 

Detaily

 • Ďalšie komponenty: pripojovacie držiaky a hexagonálne niklové skrutky
 • Rozmery (ø/V): 76 x 220 mm
 • Hmotnosť: 1.45 kg 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mac audio

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hodnotenia odborníka

80%
Veľmi dobrý

Všetky hodnotenia (1)

Už viac ako 25 rokov pracuje tím inžinierov na nových inovatívnych technológiách v oblasti rozvoja reproduktorov a zosilňovačov Mac Audio. Či už počúvate hip hop, rock, alebo klasickú hudbu, určite oceníte kvalitu zvuku - od najhlbších basov až trojnásobné Super Audio. Kvalitu výrobkov MAC AUDIO dokazujú aj početné víťazstvá v rôznych testov v odbornej tlači. Tento vysokovýkonný kondenzátor MAC AUDIO Cap 1200 F pomôže vo vašom aute vytvoriť nielen kvalitný, silný, ale aj stabilný zvuk. Stabilita napätia bude neustále pod vaším drobnohľadom, ktorú vám zabezpečí displej na tomto zariadení. Ak máte problémy s kolísaním výkonu vášho hifi aparátu, tak tu je pre vás dokonalé riešenie. Maroš Dzugas, NAY Poprad ... zobraziť viac

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore