Mac Audio Edition 216

Cena:
48,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,98 €

POPIS PRODUKTU

Je to už 35 rokov na trhu, čo sa firma so značkou MAC AUDIO® usiluje vyrábať reproduktory vysokej kvality a štýlu, ako do interiéru miestností tak i do automobilov. Ich špecialitou pre autá sú reproduktory a autohifi technológie, ako aj Edition 216, ktorý pri menšej spotrebe vyvinie zvukový výkon až 240 W s citlivosťou krásnych 90 dB. Jedná sa o komponentný 2-pásmový reproduktor s širokým frekvenčným rozhraním a možnosťou vykreslenia všetkých detailov počúvaného zvuku. Prepracovaný dizajn výborne zapadne do Vášho automobilu, a tak nielen zvuk, ale i samotný reproduktor sa stanú elementmi, ktoré nenechajú na svoj obdiv dlho čakať.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Silný výkon a ideálne rozmery

Reproduktory Mac Audio Edition 216 prinášajú vďaka inovatívnej konštrukcii možnosť inštalačnej hĺbky nie viac ako 58 mm, pričom priemer ich stredobasu dosahuje pekných 6,5 palcov. I tak však poskytne výkon v rozmedzí 60 W (RMS) až úžasných 240 W na maxime svojich konštrukčných a hlasových možností.

Krásny zvuk, ktorý ihneď pocítite

Áno, presne tak sa dá popísať zvuk, ktorý sú schopné reproduktory typu Edition 216 vytvoriť, keď ich pripojíte na svoj automobilný prehrávač. Ich frekvenčný rozsah umožňuje zvuky v kmitočte od 45 do 20000 Hz, a ich konštrukcia zabezpečí výrazné basy, ale tiež aj výšky. Na ceste svojim štvorkolesovým tátošom zažijete perfektný a pestrý zvuk s vynikajúcim vykreslením všetkých bežne používaných tónin, plus nejaké to príjemné prekvapenie navyše.

Moderný dizajn

Reproduktory Edition 216 majú moderný nádych a šikovne prepracovaný povrch a všetky krivky, takže či už k nim použijete kryty, ktoré sú súčasťou balenia alebo nie, vždy sa budú krásne vynímať a budú pútať nielen pozornosť, ale dodajú šarm i dojem zvukovej elegancie.

Pevná kostra a dômyselná kompozícia

2-pásmový komponentný systém Edition 216 kombinuje malé rozmery s dobrým zvukom. 165 mm široký basový reproduktor je vybavený viacnásobne lisovaným potiahnutým papierovým kužeľom, koaxiálny výškový reproduktor je potiahnutý titánom. Vďaka ľahkému penovému obloženiu sa dosahuje vyššia efektívnosť zvuku. Akustický menič verzie Edition 216 robí tento reproduktor ideálnym pre inštaláciu do dverí a zadnú kufrovú dosku. Stabilná hliníková mriežka vykazuje vlasovú povrchovú úpravu,  vyzerá šik a zároveň chráni koaxiálny systém.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

RMS výkon: 240 W
Typ reproduktora: 2 - pásmový
Impedancia: 4 ohm
Max.výkon(Špičkový): 240 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mac audio
Impedancia: 4 ohm

Zvuk

Menovitý výkon: 60 watt
RMS výkon: 240 W
Max.výkon(Špičkový): 240 W

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 210 mm
Výška: 100 mm
Hmotnosť: 1700 g
Hĺbka: 400 mm

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový

Ďalšie parametre

Citlivosť: 90 dB
Priemer basového reproduktora: 165
Montážna hĺbka: 58 mm
Priemer výš.reproduktora: 13 mm

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore