Mac Audio MRS 777

Zobraziť

Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, RMS výkon: 50 W, Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 299,00 €

5,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Párty reproduktor Mac Audio MRS 777 v robustnom dizajne má integrovanú teleskopickú rukoväť a kolieska pre jednoduchú mobilitu. Výkonný zosilňovač ponúka celkový RMS výkon 150 W. Čistý a dynamický zvuk do vašich učí prinesie aj basový 20,3 cm reproduktor. Vaše externé zariadenia pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Ďalej disponuje USB-A, USB-B s nabíjacou funkciou, čítačkou SD karty, AUX vstupom, mikrofónovým vstupom a FM tunerom. Vo zvukovej stanici sa nachádza batéria s indikátorom nabíjania. Poskytuje najmenej 12 hodín prehrávania. Reproduktor svojím dizajnom s jednoduchou mobilitou a zvukovými vlastnosťami skvele oživí každú párty.

Párty reproduktor  

Reproduktor Mac Audio MRS 777 skrýva v odolnom kryte veľa výkonu. Kvalitné zosilňovače prinesú do vašich uší kvalitný a čistý zvuk. Celkový výkon reproduktora je 150 W. Basový reproduktor o veľkosti 20,3 cm sa postará o prvotriedne nízke tóny. Vďaka svojej reproduktorovej sústave oživí každú párty. Zvuk roznesie do každého kúta miestnosti.

Praktický dizajn

Množstvo výkonu sa skrýva v praktickom dizajne reproduktoru Mac Audio MRS 777. Robustný dizajn disponuje integrovanou rukoväťou a kolieskami, ktoré zaistia vysoký stupeň mobility. Reproduktor jednoducho potiahnete za sebou ako kufor. Jeho prenášanie je pohodlné a praktické. Rukoväť len zasuniete do konštrukcie reproduktora, spustite hudbu a párty môže začať.

Možnosti pripojenia

K reproduktoru je možné pripojiť externé zariadenia, ako je notebook, mobilný telefón, tablet, pamäťovú kartu, či USB disk. Reproduktor Mac Audio MRS 777 poskytuje veľa možnosti pripojenia. Bezdrôtová technológia Bluetooth, USB-A port, USB–B  port pre nabíjanie, čítačka SD karty, AUX vstup a mikrofónový vstup. Vďaka FM tuneru jednoducho naladíte vašu obľúbenú rádio stanicu.

Ovládanie a batéria

Reproduktor Mac Audio MRS 777 sa pýši vysokokapacitnou batériou s indikátorom nabíjania. Tá poskytuje výdrž najmenej 12 hodín prehrávania. Na reproduktore sa nachádza LED displej s oranžovým podsvietením. Ovládanie reproduktora je jednoduché a to pomocou tlačidiel. K ovládaniu hlasitosti slúži otočný gombík

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 50 W
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Mac Audio MRS 777

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené