Mac Audio PA 1500


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, RMS výkon: 250 W, Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Audio párty systém MAC AUDIO 1500 v čiernej farbe má neuveriteľnú silu, čím privedie vašu hudbu na maximum. Reproduktor poskytuje extrémny výkon až 1000 W. Je vybavený silným subwooferom o veľkosti 380 milimetrov spoločne s 38 milimetrovým titánovým lievikom. Pevný plastový držiak je vybavený popruhom, teleskopickým ramenom a kolesami, takže sa audio systém ľahko prenáša. Pre optimálne umiestnenie obsahuje balík stojan so stabilnou bezpečnostnou zámkou a protišmykovými nožičkami. Reproduktor je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a jeho spracovanie je na najvyššej úrovni. Taktiež je vybavený ovládačom, mikrofónom, stojanom, Bluetooth, USB či SD vstupom.

Dokonalý zvuk

Reproduktor PA 1500 nie je určený len pre rôzne prejavy či diskusie, ale aj pre skutočnú party kde vďaka výkonu až 1000 wattov a hlbokými basami dokonale ozvučí celý priestor. Je vybavený aj extrémnym až 380 milimetrivým subwooferom.  Reprodukcia akéhokoľvek zvuku tak bude na najvyššej úrovni a úplne zrozumiteľná.

MAC-AUDIO-PA-1500_05

Vysoká kompatibilita

Moderný reproduktor zvládne prehrávať hudbu z rôznych výstupov. Pre živé vystúpenia je možné použiť bud bezdrôtový mikrofón alebo dva mikrofónové vstupy s voliteľným XLR a vstupnou úrovňou signálu 3,6 mm. Ďalej je možné prehrávať hudbu pomocou integrovanej technológii Bluetooth, USB portu, čítačky SD kariet či AUX vstupu. Pre jednoduché ovládanie je reproduktor vybavený diaľkovým ovládačom. 

MAC-AUDIO-PA-1500_07

Jednoduchá manipulácia

Vďaka rôznym vymoženostiam je reproduktor extrémne jednoduchý pri manipulácii, premiestňovaní a inštalácii. Pevný plastový držiak je vybavený popruhom, teleskopickým ramenom a kolesami, takže sa audio systém ľahko nosí. Pre optimálne umiestnenie obsahuje balík stojan so stabilnou bezpečnostnou zámkou a protišmykovými nožičkami. 

MAC-AUDIO-PA-1500_02

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 250 W
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Mac Audio PA 1500

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené