Mac Audio Soundbar 2000 čierny

Cena:
199,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Mac Audio Soundbar 2000 vám umožní počúvať plnohodnotný a dynamický zvuk u vás doma ako v kine. Vysoko kvalitný soundbar s dvomi širokopásmovými reproduktormi spolupracuje so subwooferom o veľkosti 130 mm. Štíhle a kompaktné prevedenie umožní jednoduchú integráciu do prostredia obývačky spolu s TV. Soundbar ponúka aj bezdrôtové prehrávanie hudby, a to pomocou technológie Bluetooth 2.1 z akéhokoľvek kompatibilného zariadenia. K dispozícii má aj analógový a digitálny audio vstup.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

5.1-kanálový systém domáceho kina SONY HTRT3.CEL s výkonom 600 W, ktorý dokáže naplniť vašu miestnosť skutočným priestorovým zvukom. Umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie pomocou technológií Bluetooth a NFC jedným dotykom. Cez rozhranie USB môžete prehrávať zvuk a tým si vychutnať všetky vaše skladby. Digitálny zosilňovač S-Master slúži pre dokonalejší čistý zvuk, čím minimalizuje skreslenie. Súčasťou je HDMI ARC a optický vstup pre Blu-ray a DVD prehrávače.

Základné parametre

  • Subwoofer: Ano
  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: LPCM, PCM

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Jednoduchý dizajn

Čierna farba Mac Audio Soundbar 2000 sa ľahko prispôsobí tenkému rámu TV a stane sa neodmysliteľnou súčasťou obývačky. Televízor získa skvelý hudobný systém a svojím jednoduchým prevedením nebude rušiť dojem zo sledovaného obrazu. Kompaktné a štíhle rozmery umožňujú jednoduchú integráciu do prostredia miestnosti. Jednoduchá inštalácia je vďaka integrovanému držiaku na stenu a bezdrôtovému subwoferu.

Zvuk ako v kine

Užite si kvalitný a čistý zvuk ako v kinosále, ale teraz u vás doma. Doprajte si sledovanie filmov a seriálov s prvotriednym zvukom. Soundbar Mac Audio Soundbar 2000 s celkovým výkonom 160 W ponúka možnosti ekvalizéra pre optimálne nastavenie zvuku pre filmy či hudbu. V pohodlí domova zažijete okamihy ako v kine. Vysoko výkonný stereo systém s dvoma reproduktormi pracuje v kombinácii s bezdrôtovým subwoferom pre vytvorenie ohromného zvuku. Vďaka svojim vlastnostiam umožní presnú reprodukciu aj tých najnižších tónov. Celkový frekvenčný rozsah je 50 - 18000 Hz (+/- 3 dB).

Výkonný soundbar

Soundbar Mac Audio Soundbar 2000 ponúka vynikajúci výkon, ktorý dosahuje maximálne 80 W + 80 W. Soundbar má vo výbave aj kvalitný subwofer s basovým reproduktorom priemeru 130 mm, ktorý sa postará o skvelý zážitok z každého tónu vašej obľúbenej skladby či napínavého filmu. Vstupný signál je možné pripojiť cez optický digitálny vstup S/PIDF, vstup AUX IN RCA a vstup 3,5 mm LINE IN. Bočný vstup USB 2.0 (5V/500mA) umožní prehrávanie MP3 súborov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: mp3
Počet kanálov: 2
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 160 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mac audio
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet USB portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 88 cm
Výška: 6 cm
Hĺbka: 8,4 cm
Hmotnosť: 4,65 Kg

Multimedia

Zvukové formáty: mp3

Obsah balenia

Obsah balenia: RCA káble

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 50-18000
Výkon reproduktoru: 160 W

Funkcie

Ekvalizér: Nie

Ostatné

Kód produktu: 1600120

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore