MacBook Air M1 2020

Perfektné spracovanie, sexy elegantný vzhľad, k tomu dobrá odolnosť. To je Apple MacBook Air M1 – najtenší a najľahší notebook od spoločnosti Apple, ktorý má oproti svojmu predchodcovi až 3,5× vyšší procesorový výkon, 5× lepší grafický výkon a 9× rýchlejšie strojové učenie. Výhodou je aj vôbec najdlhšia výdrž batérie na jedno nabitie a tichá prevádzka bez hlučného vetráčika.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 12 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Apple MacBook Air M1: Najľahší, najtenší a najvýkonnejší „Air“

Sám Apple o MacBook Air M1 hovorí toto: „Toľko výkonu sa ešte nikdy nedalo tak jednoducho vziať a ísť.“ Veľký posun nových notebookov od Apple umožnil najmä vôbec prvý čip navrhnutý priamo pre MacBook – Apple M1, ktorý zahŕňa procesor, grafickú jednotku a Neutral Engine akcelerátor umelej inteligencie pre ešte rýchlejšie strojové učenie. Výpočtová sila je naozaj ohromujúca. Tento Mac si poradí aj s najnáročnejšími úlohami, napríklad s úpravou videí v profi kvalite alebo s hraním najnovších hier zo streamu.

Podaril sa aj 13,3 palcový Retina displej s rozlíšením 2560 × 1600, ktorý vykreslí obraz do najväčších detailov. Širšia paleta farieb spolu s hustotou pixelov zaistia verné zobrazenie reality a perfektne ostrý a čitateľný text. Technológia True Tone automaticky upravuje bielu farbu podľa farebnej teploty prostredia – jednoducho povedané: biela bude vždy prirodzene biela. A vaše oči nebudú toľko namáhané.

Hodiť sa bude aj webkamera FaceTime s detekciou tváre pre ešte čistejší a ostrejší obraz a trojica vstavaných mikrofónov, vďaka ktorým vás budú ostatný počuť čisto bez skreslenia hlasu a okolitých ruchov. O pohodlie pri sledovaní filmov a seriálov sa postarajú reproduktory s technológiou Dolby Atmos.

Ako užívateľ oceníte tiež:

-       Technológiu Touch ID pre odomykanie Macu, platenie cez Apple Pay, sprístupnenie vašich zaheslovaných dokumentov a ďalšie služby.

-       Super konektivitu: 2× USB-C (Thunderbolt 3) s rýchlosťou prenosu dát až 40 Gb/s. Na internet tu je Wi-Fi 802.11ax, bezdrôtové pripojenie zaistí Bluetooth vo verzii 5.0.

Apple MacBook Air M1: Na výber máte farbu a veľkosť úložiska

Apple MacBook Air M1 prichádza v šiestich verziách, ktoré sa líšia farbou a počtom GB na SSD:

-       MacBook Air M1 s 256 GB v zlatej, striebornej a vesmírne sivej

-       MacBook Air M1 s 512 GB v zlatej, striebornej a vesmírne sivej

Všetky MacBooky sú elegantné, decentné a vhodné pre ženy aj pre mužov. Ak by ste dali prednosť ešte väčšiemu výkonu, pozrite sa aj na MacBooky Pro M1.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore