Madman SteadyCam S02

Cena:
49,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Madman SteadyCam S02 mechanický stabilizátor, ktorý je určený pre digitálne zrkadlovky, digitálne kompakty, akčné kamery a mobilné telefóny. Tento stabilizátor je určený na základnú stabilizáciu vašich videí z akéhokoľvek zariadenia. Stabilizátor je vybavený pohodlnú a ergonomickú rukoväťou, ktorá zaisťuje komfortné využívanie. So stabilizátorom je kompatibilný väčšina akčných kamier a fotoaparátov vďaka štandardnému stativovému závitu. Maximálne zaťaženie stabilizátora je 950 gramov.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia a príprava na natáčanie je veľmi rýchla a zaberie niekoľko desiatok sekúnd. Zariadenie, ktorým chcete natáčať pripevníte na vrch stabilizátora pomocou držiaka a skrutky do polohy, aby sa zariadenie nijako nekymácelo a zotrvávalo v stabilnej polohe. Konečné vyváženie zaistí závažie, ktoré je umiestnené na opačnom konci. Po tomto nastavení je všetko pripravené a môžete natáčať vaše krásna a stabilné videa.

Krásna plávajúca videá

Výhodu tohto stabilizátora je, že k svojmu chodu nepotrebuje žiadnu batériu. Je plne mechanický, takže bude fungovať nepretržite. Videá budú vďaka tomuto stabilizátoru krásne plynulá s plávajúcim efektom. Stabilizátor si skvele poradí s trasením ruky aj počas chôdze. Vďaka hliníkovému prevedeniu je veľmi odolný a zároveň ľahký, takže si ho môžete vziať kedykoľvek so sebou.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Madman

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 230 mm
Výška: 70 mm
Hmotnosť: 950 g
Hĺbka: 330 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: stabilizátor

Ostatné

Kód produktu: MDMBMHS02

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore