Magnat MC 100 čierny

Cena:
649,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvelý receiver Magnat MC 100 v čiernej farbe ponúka 35 W výkon na kanál a množstvo iných funkcií. Jeho elegantný a čistý celokovový dizajn z brúseného hliníka skvele doplní každý interiér. Tie najdôležitejšie informácie sú zobrazované na ľahko čitateľnom dvojriadkovom bodovom displeji s jasným skriptom a 3-stupňovou funkciou stmievania. Disponuje digitálnym/analógovým prevodníkom v Hi-Res kvalite (možnosť prehrávania až do 192 kHz a 24 bitov) či vysokokvalitnou CD jednotkou. Na pripojenie poslúži Bluetooth 4.0 s vysokokvalitným zvukovým štandardom Qualcomm aptX. Pýši sa dvomi digitálnymi vstupmi, dvojicou analógových vstupov či analógovým výstupom pre pripojenie ďalšieho subwoofera.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Magnat MC 100

 • Zosilňovač a digitálny/analógový prevodník v certifikovanej Hi-Res kvalite

 • Vysokokvalitná CD jednotka s presnou laserovou jednotkou a DAB+ a FM tunerom s pamäťou na stanice

 • Bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.0 s vysokokvalitným zvukovým štandardom Qualcomm aptX

 • Digitálne vstupy (napr. pre priame TV pripojenie), ako aj ďalšie analógové vstupy a výstup subwoofera

 • Robustný celokovový kryt s predným panelom a ovládacími prvkami z pevného hliníka

Kompaktný vysokofrekvenčný stereofónny CD prijímač s Hi-Res kvalitou

Kompaktné rozmery skrývajú skutočne všestranný model, pretože s vysoko kvalitnou CD jednotkou, DAB a FM tunerom, ako aj Bluetooth, MC 100 ovláda celý rad klasických aj moderných médií. Možnosť prehrávania High-Res formátov až do 192 kHz a 24 bitov robí MC 100 všestranným hudobným nástrojom s audiofilnými vlastnosťami. To všetko je zabalené do atraktívneho exteriéru, ktorý taktiež vyniká pri akomkoľvek porovnaní z hľadiska pocitu vďaka použitým autentickým materiálom. 

Zosilňovač a digitálny/analógový prevodník v Hi-Res kvalite 

Pečať Hi-Res udeľuje Japan Audio Society komponentom, ktoré sú schopné spracovávať signály vyššej kvality ako CD. To znamená, že hudobné signály bez straty sú nadradené CD kvalite, pokiaľ ide o vzorkovaciu frekvenciu a rozlíšenie. MC 100 podporuje formáty až do 192 kHz a 24 bitov. Konvertor potom citlivo prevádza tieto signály na analógové signály pre dva výkonové zosilňovače prvej triedy s kontinuálnym výkonom 35 wattov a impulzným výkonom 70 wattov. Veľkoryso dimenzovaný napájací zdroj s toroidným transformátorom s nízkym prietokom zaručuje, že táto energia je k dispozícii tiež trvalo. To znamená, že MC 100 je schopné bezchybne reprodukovať hudobné signály do viac ako 40 kHz.

Rozmanitosť zdrojov: CD, DAB, FM a Bluetooth aptX

Vysokokvalitná CD jednotka MC 100 s presnou laserovou jednotkou podporuje aj disky CD a WMA. CD text a informácie o MP3 sú pohodlne zobrazené na displeji. K dispozícii sú samozrejme aj pohodlné funkcie ako náhodné prehrávanie, funkcia opakovania skladby a programovanie. Na strane tunera je MC 100 vybavený ako analógovým tunerom FM, tak aj digitálnym DAB+ prijímačom, ktorý je absolútne nadčasový. To isté platí aj pre rozhranie Bluetooth 4.0 a Qualcomm aptX, ktoré zaručujú čo najlepšiu kvalitu prehrávania prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo PC.

Pohodlné pripojenie

Dva digitálne vstupy, jeden optický a jeden koaxiálny, slúžia na reprodukciu vyššie uvedených High-Res formátov, ale môžu byť tiež použité na pohodlné pripojenie televízora, aby ste si taktiež mohli vychutnať najlepší zvukový signál v televízii. Dva analógové vstupy na zadnej strane zariadenia, 3,5 mm audio vstup vpredu, rovnako ako výstup slúchadiel a analógový výstup pre pripojenie ďalšieho subwoofera zaokrúhľujú funkcie MC 100.

Kovové puzdro a predný panel z masívneho hliníka

Pevné celokovové puzdro a rovnako tuhý čelný panel z brúseného hliníka dokonalo zodpovedá vysoko kvalitnej elektronike vo vnútri. S hmotnosťou 5,8 kg ukazuje MC 100 svoju kvalitu už len keď ho dvíhate. Čistý vzhľad predného panelu je skutočným potešením nielen z hľadiska dizajnu, zaručuje tiež nekomplikované fungovanie všetkých základných funkcií. Pomáha v tom aj ľahko čitateľný dvojriadkový bodový maticový displej s elegantným, jasným skriptom a 3-stupňovou funkciou stmievania. Diaľkové ovládanie systému poskytuje dodatočné pohodlie a komfort.

Vlastnosti

 • Vysoko kvalitná CD mechanika

 • Burr-Brown digitálno-analógový konvertor

 • Pevné hliníkové ovládacie prvky

 • Pevný hliníkový predný panel

 • Digital Inputs

 • Hi-Res Audio

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2
Výkon na kanál: 35 W
iAirplay: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Magnat
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Počet digitálnych vstupov: 1
Počet analógových vstupov: 3
iAirplay: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 33 cm
Výška: 13,2 cm
Hĺbka: 27,7 cm
Hmotnosť: 5,8 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Napájací kábel

Zvuk

Výkon na kanál: 35 W
Multizone: Nie

Rádio

DAB: Áno

Ďalšie parametre

Phono vstup: Nie

Ostatné

Kód produktu: 149521

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore