Magnat Multi Monitor 220 čierne (1 pár)

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Zvukové formáty: mp3, Frekvenčný rozsah (Hz): 35-40000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 80 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, Počet reproduktorov: 2,


Cena 439,00 €

8,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtové reproduktory Magnat MULTI MONITOR 220 sú vybavené integrovaným predzosilňovačom pre MM systémy, ktorý je možné zapnúť pripojením na stereo vstup RCA. Prehrávajú digitálne tituly s dokonalou presnosťou. MULTI MONITOR 220 spracovávajú digitálne vstupné signály až do 192 kHz/24 bitov. Všetky komponenty sú dokonale prispôsobené a poskytujú jasnú a mimoriadne výkonnú reprodukciu. Biela membrána subwoofera má štýlový vzhľad a tvorí výrazný kontrast s matnou čierne lakovanou priehradkou.

Vynikajúca konektivita

Magnat MULTI MONITOR 220 ponúka šesť rôznych možností pripojenia. Je vybavený integrovaným predzosilňovačom pre MM systémy, ktorý je možné zapnúť pripojením na stereo vstup RCA. Prehráva digitálne tituly s dokonalou presnosťou. Bluetooth vrátane aptX, zaručuje vynikajúcu kvalitu streamovania zvuku. Používatelia ocenia aj ďalšie možnosti káblovej konektivity. Na zadnej strane môžu nájsť 3,5 mm jack vstup ale aj jeden optický a jeden digitály vstup.

Vysoká kvalita

MULTI MONITOR 220 spracováva digitálne vstupné signály až do 192 kHz/24 bitov. Pre zaistenie vynikajúcej kvality počas prehrávania boli v tomto zariadení použité iba vysokokvalitné komponenty. Systém ponúka vysokokvalitný zosilňovač triedy D s výkonom 2 x 40 wattov RMS.

Dokonale prispôsobené komponenty

Modul so všetkými pripojeniami je umiestnený v kryte pravého reproduktora. Stereo zariadenie nepotrebuje samostatný zosilňovač alebo prijímač. Všetky komponenty sú dokonale prispôsobené a poskytujú jasnú a mimoriadne výkonnú reprodukciu. Ľavý a pravý reproduktor je prepojený pomocou klasického kábla reproduktora, ktorý je súčasťou balenia.

Štýlový vzhľad a perfektné tlmenie

Biela membrána subwoofera má štýlový vzhľad a tvorí výrazný kontrast s matnou čierne lakovanou priehradkou. Vo vnútri každého reproduktora je starostlivo naladený port Airflex so zaoblenými okrajmi. To umožňuje majiteľom zariadenia MULTI MONITOR 220 vychutnať si dodatočný výkon bez akéhokoľvek rušenia. Aby sa zabezpečila bezpečná a akusticky optimálna stabilita, reproduktory sú tiež vybavené gumenými nožičkami tlmiacimi rezonancie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Zvukové formáty mp3
Frekvenčný rozsah (Hz) 35-40000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 80 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Magnat Multi Monitor 220 čierne (1 pár)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené